Kömürspor'a öğrencilerden örnek davranış

Zonguldak Merkez Bahçelievler İlkokulu 3. sınıf öğrenci velileri kendi aralarında para toplayarak Spor Toto 2'nci Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden Zonguldak Kömürspora destek olmak için yaklaşık 50 adet forma yaptırdı.

Kömürspor'a öğrencilerden örnek davranış

Spor Toto 2. Lig Beyaz grupta mücadele eden Zonguldak Kömürspora destek olmak isteyen Bahçeli evler İlköğretim okulu öğrencileri ve velileri kendi aralarında para toplayarak 50 adet forma bastırdı. Okul müdürü, öğretmen ve öğrenciler yaptırdıkları formayı giyerek sınıfta derse girdi.

CANER: “GÜZEL ŞEYLERİ HEP ÇOCUKLARIMIZ YAPIYOR”

Öğrencileri ziyaret eden Zonguldak Kömürspor Başkanı Süleyman Caner öğrencilere desteklerinden dolayı dondurma dağıttı.  Zonguldak Kömürspora verdiği desteklerinden dolayı teşekkür eden Kulüp Başkanı Süleyman Caner, iş adamlarına ve sanayicilere sitemde bulundu.

Bütün güzel şeyleri çocukların yaptığının altını çizen Başkan Caner, “Bizim bu okula ikinci gelişimiz daha önce yine okul müdürümüz öncülüğünde takvim kampanyamıza destek vermek amaçlı yine bir sınıfıma takvim satışı yapmıştık. Çocuklarımız Zonguldak Kömürspora destek amaçlı böyle bir kampanya düzenlemişlerdi. Bugünde öğretmenlerimiz kendi sınıfında bir farkındalık oluşturmak yani Zonguldak Kömürspora kent olarak destek olunması için velilerin destekleriyle hazırlanan formalar öğrenci kardeşlerimize giydirilmiş ve güzel bir görüntü oluşturulmuştur. Bunlar çok güzel şeyler ama bu güzel şeyleri hep çocuklarımız yapıyor. Büyüklerimizin iş adamlarımızın, sanayicilerimizin bunları örnek almasını istiyoruz. Nasıl çocuklarımız Zonguldak Kömürspora destek veriyorlarsa onlarında artık takımı görme zamanı geldi de geçiyor. İnşallah bugün yapılan bu hareketin yeni sezonda Zonguldak Kömürspora olumlu olarak sanayicisinden iş adamına kadar örnek alınmak suretiyle bize olumlu dönüş sağlanmasını temenni ediyorum. Başta okul müdürümüz olmak üzere öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Zonguldak Kömürspora her zaman destek olunması gerektiğini ifade eden Bahçelievler Merkez İlkokulu Müdürü Ali Özdoğan ise Bu kentte yaşayan herkesin küçüğünden büyüğüne Zonguldak Kömürspordan sorumlu olduğunu düşünüyorum ve tekrar emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2017, 12:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48