O TOPLANTIDAN KARAR ÇIKMADI

O TOPLANTIDAN KARAR ÇIKMADI

Türkiye Futbol Federasyonu, pandemi dolayısı ile yarıda kalan  2-3’üncü lig BAL  ve Süper Amatör Küme maçlarının kaldığı yerden oynanmayacağını ve  iptal edildiğini açıklamıştı.

TFF,  gruplarda kaç takım üst lige çıkacak, kaç takım düşecek, BAL ligi ve Süper Amatör Küme’nin akıbeti konusunda bir açıklama yapmamıştı.

Türkiye Futbol Federasyonu  bu konuları görüşmek üzere ile 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği, bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Riva'daki toplantıya TFF Başkanı Nihat Özdemir, TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, TFF Başkan Vekilleri Mehmet Baykan, Yılmaz Büyükaydın, Ali Düşmez, Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, Genel Sekreter Kadir Kardaş ile 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Volkan Can'ın yanı sıra 2. ve 3. Lig kulüpleri başkan ve temsilcileri katıldı. Toplantıda TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'in tescil formatı ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu.

Toplantıda  liglerin durumu ile ilgili kesin karar çıkmadı. Karar çıkmaması üzerine  Kulüplerin meraklı bekleyişi devam ediyor.

 

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2020, 23:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48