Şampiyon takıma ödül!..

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, şampiyon olan Kdz. Ereğli Oturarak Voleybol Takımı makamında yapılan törenle 15 küçük altın verdi.

Şampiyon takıma ödül!..

İlçe protokolümüz, daire müdürleri, polisimiz ve jandarmamız ile birlikte trafikte yaya önceliği bilincinin oluşturulması ve yaya geçitlerinin kullanımını yaygınlaştırılması amacı ile “Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın” sloganıyla başlatılan, ülkemiz ve ilçemiz genelinde 12.00-13:00 saatleri arasında düzenlenen etkinliğe katıldık.
İlçemiz Batı Karadeniz Romanlar Derneği Başkan ve Yönetim Kurulu'nun nazik ziyaretlerine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
Reyyan Derneği Kdz. Ereğli Temsilcisi Mustafa Ergün ve yönetiminin nazik ziyaretlerine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
İlçemizdeki Amatör Spor Kulüp temsilcilerinin nazik ziyaretlerine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
Şampiyon takıma tam altın ödülü
Oturarak Voleybol’da Türkiye Şampiyonu olan Kdz. Ereğli Belediye Spor Oturarak Voleybol Takımı, kupalarıyla birlikte Belediye Başkanı Op. Dr. Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti. 
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu (TBESF) tarafından 2018 yılı Aralık ayında Adana’da düzenlenen Oturarak Voleybol Türkiye Şampiyonası'nda, Türkiye Şampiyonu olma başarısı gösteren ve 2019 yılı Ocak ayı Belediye Meclis Toplantısında 15 tam Cumhuriyet altını ile ödüllendirilmesine kararı verilen Kdz. Ereğli Belediye Spor Oturarak Voleybol Takımı’na ödülleri Başkanlık makamında verildi.
Antrenör Âdem Çelik ve oyunculara Cumhuriyet altınlarını takdim ederken, sporcuları başarılarından dolayı bir kez daha kutlayan Başkan Uysal, “Ereğli olarak sizlerle ne kadar gurur duysak azdır. Bu başarıda emeği geçen, sizlere ve destek olan ailelerinize de teşekkür ediyorum. Mili Takımımıza 6 oyuncu vermek bizi de mutlu etti. Bu başarınızda başta aileleriniz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu başarıyı uzun yıllar devam ettirmenizi istiyorum.” diye konuştu.

Gündem

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 11:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48