Süleyman Caner: Transferin büyük bir bölümün tamamladık

Süleyman Caner: Transferin büyük bir bölümün tamamladık

Süleyman Caner: Transferin büyük bir bölümün tamamladık
Spor Toto 2. Lige yükselen Zonguldak Kömürspor Kulübünün başkanı Süleyman Caner, transfer çalışmaları ve stat hakkında değerlendirmede bulundu. Caner transfer hakkında görüşmelerin devam ettiği ince eleyip sık dokuduklarını söyledi.
Spor Toto 2. Lige yükselen Zonguldak Kömürsporda Başkan Süleyman Caner, transfer sezonunun açılmasıyla beraber 4’ü iç transfer olmak üzere 5 kişi ile sözleşme imzaladıklarını söyledi. Yeni sezonda ilk hedeflerinin sözleşmeleri biten oyuncularla sözleşme yenilemek olduğunu ifade eden Zonguldak Kömürspor Kulübü Başkanı Süleyman Caner, “Yeni sezonda ilk hedefimiz iç transferde sözleşmesi biten arkadaşlara sözleşme yenilemekti onlara genel kaptan arkadaşımız Hakan Hürfikir sağ olsun hallettiler. Şu anda iç transferin büyük bir bölümünü tamamlamış durumdayız. Dış transferde Altay spordan Bedri Can diye bir kardeşimizi Zonguldaksporlu renklerimize bağladık. Diğer eksik görülen noktalarda da görüşmelerimiz devam ediyor. Yanlış yapmamak için ince eleyip sık dokuyoruz. Transfer piyasası çok yüksek bazı kulüpler astronomik rakamlar verdiği için futbolcuların hem kendileri hem menajerleri fiyatları havada uçuruyorlar. Her zaman söylüyorum bu kulüplerin ileri ölçekte zarar getirir. Bu fiyatların makul ölçeklere çekilmesi lazım. Biz onun için biraz ağırdan davranıyoruz. İnşallah ekonomik durumumuza göre Zonguldak spora nasıl faydalı olacak, yürekten oynayacak, savaşacak isimler bulup Zonguldakspora katacağız. Allah nasip ederse inşallah 30 Haziran Perşembe günü kura çekimi var ya beyaz ya kırmızı grup bizim için hayırlısı neyse öyle bir kura çekeriz inşallah” dedi.

“BAYRAMDAN SONRA İHALESİ YAPILACAK”

Stat yapımı hakkında yeni gelişmelerin olduğunu ifade eden Zonguldak Kömürspor Kulübünü Başkanı Süleyman Caner, stat ihalesinin bayramdan sonra yapılacağını söyledi. Yönetim olarak bunun takipçisi olacaklarının altını çizen Başkan Caner, “Statla ilgili çocuklar eylem yapacağız dediler. Bugün il müdürümüz Ankara’ya gitmiş vali Ali Kaban’ın oluru ile idare başkanlığı ile yapılan görüşmede bayramdan sonra ihalesinin yapılacağı söylendi. Biz bunun takibini yapacağız. Takibini yapmazsak bu böyle uzar gider yeni sezona yetişmez. İnşallah bugün aldığımız bu haber bayram sonrası fiiliyatta da hayata geçer. İnşallah ölmeden kapalı tribün yapıldığını da görürüz inşallah” dedi.

“SABİT GELİRLERE VE DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR”

Zonguldakspor’un sabit gelirle birlikte birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu ifade eden Zonguldak Kömürspor Kulübü Başkanı Süleyman Caner, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Valilik hem otopark hem de Gökgöl Mağarası’ndaki elde edilecek gelirden bir kısmının Zonguldakspora Bastoncular çarşısından aynı şekilde Sayın Valimiz sabit gelirlerin müjdesini verdi hatta Zonguldakspora gelir getirecek sabit gelir sözünü verdi proje üzerinde çalışıyor. Gerek Valimiz Ali kaban gerekse Zonguldak İl Emniyet Müdürümüz nasıl faydalı olabilirim diye çalışıyor. Allah hepsinden razı olsun. Biz yine aynı projelere devam edeceğiz. Takvim olsun kendi projelerimiz olsun. Kendi imkanlarımızla açtığımız lisanslı ürünlerimizin satıldığı mağazamız var. Vatandaşımız ve taraftarımız destek olsun. Nerede olursa olsun bizi her zaman bulsunlar destek olmaya devam etsinler. Biz birlik olursak nasıl geçen sene zorluklara rağmen şampiyon olabildik. Her zaman bunu başarma iradesi bizde vardır. Birlik ve beraberliği, saygıyı bir araya getirelim gerisi çok çabuk gelir.”


Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2016, 06:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48