Ünlü tenisçi, Zonguldak'a geliyor

Ünlü tenisçi, Zonguldak'a geliyor

Ünlü tenisçi, Zonguldak'a geliyor

Bu yıl kuruluşunun 67. yılını kutlayan ve Eylül ayında görkemli bir kutlama törenine imza atan Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübü, bu kez de Türkiye’nin en önemli tenis oyuncularını Zonguldak’a getiriyor.
Türkiye tenis oyuncuları arasında ilk sıralarda yer alan Marsel İlhan;  yine çok önemli başarıları olan ve aynı zamanda da  antrenörlüğünü yapan Erhan Oral ve unutulmayacak başarıları olan ünlü tenisçi Mustafa Azkara ile birlikte  Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübünü davetlisi olarak 13 Ekim cumartesi günü Zonguldak’a geliyor.
MARSEL İLHAN ZONGULDAK TENİS DENİZ SPOR KULÜBÜ YÖNETİCİLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ
Dünyanın en prestijli ve en büyük tenisçilerinin iştirak ettiği Wimbledon Tenis Şampiyonasına  Türkiye’den ilk kez katılan oyuncu olma özelliğini elinde bulunduran, Amerika açık, Avusturalya açık ve Fransa açık tenis şampiyonalarında da oynamış, Tenis Milli takımının en önemli oyuncusu  ve dünya klasmanında elde ettiği 77.lik ile gelmiş geçmiş en büyük başarıyı elinde bulunduran  Marsel İlhan;  Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübünün Türkiye tarihinde çok önemli bir yeri olduğunu bildiğini, bu kulüpte yetişen bir çok başarılı  oyuncu ve antrenörü tanıdığını ve böyle güzide bir kulübün davetlisi olarak 67 yıllık tarihinde yer almaktan büyük mutluluk duyacağını ifade ederek kendisini davet eden kulüp yöneticilerine teşekkür etti.
Marsel İlhan’ın antrenörlüğünü yapan ve birçok başarılara imza atmış, Türkiye Tenis Federasyonu teknik direktörlüğü  ve Davis Cup Milli takım antrenörlüğü görevlerini yürütmüş olan Erhan Oral ve yine Türkiye tenis tarihinde çok parlak bir geçmişe sahip olan, 117 kez milli takım forması giyen, 13 kez Türkiye tek erkekler şampiyonluğunu elinde bulunduran Mustafa  Azkara da  gençlik yıllarında birçok kez turnuva için geldikleri, unutulmaz anıları olan ve ülkenin en önemli kulüplerinde biri olarak saygı duydukları  Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübünün davetini hiç düşünmeden kabul ettiklerini, bu çok değerli kulübün genç oyuncularını teşvik etmek ve 67 yıllık tarihe sahip kulübün uzun yıllar faaliyetlerine devam etmesine küçük de olsa bir katkı sağlamak için Zonguldak’a geleceklerini ifade etti.
GÖSTERİ MAÇI YAPACAKLAR
Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübünün davetlisi olarak 13 Ekim cumartesi günü gelecek olan Marsel İlhan, Erhan Oral ve Mustafa Azkara, aynı gün saat 15.00’te basın mensuplarının katılacağı bir söyleşide yer aldıktan sonra 16.00-18.00 saatleri arasında da bir gösteri maçı yapacaklar.
BAŞKAN ÖZÇEP, TÜM TENİS SEVERLERİ DAVET ETTİ
Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübünün Başkanı Çetin Özçep; 67 yıllık parlak bir tarihe sahip olan kulüplerinin  böyle değerli  ve başarılı oyuncular tarafından ziyaret edilmesinden büyük mutluluk duyduklarını, Türkiye tenis tarihinin en önemli oyuncularının bu tarihi kulüpte bulunmasının genç oyuncuları teşvik edeceğini ve Türkiye tenis camiasında saygın bir yere sahip olan Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübünün  öneminin bir kez daha vurgulanacağını ifade ederek, tüm tenis severleri  bu büyük oyuncuları izlemeye davet etti.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2018, 01:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muammer Güner
Muammer Güner - 4 yıl Önce

Bu kalitedeki tenisçilerin Zonguldak Tenis Spor kulübüne destek amaçlı ziyaretleri ve gösteri maçı yapacak olmaları çok önemli sportif bir başarıdır. umarım seyirci yönünden de katılım çok ve ilgi büyük olur.

SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48