Zes’ten istişare toplantısı

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Futbol Takımı teknik ve yönetimsel kadroyu bir araya getirdi.

Zes’ten istişare toplantısı

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü FutbolTakımı teknik ve yönetimsel kadroyu bir araya getirdi.

Geçtiğimiz yıl kurulan ve kurulduğusenesinde şampiyonluk finali oynayarak adından bir hayli söz ettiren, bu yılise bünyesinde açtığı Badminton, Basketbol branşları ile dikkatleri üzerineçeken Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Ereğli 2.Amatör Küme ile ilgiliçalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Bu çalışmaların kapsamında kulüpyönetimi ve teknik heyet geçtiğimiz yıl yaşananlar ve bu yılın önlemleri konulutoplantısını gerçekleştirdi.

Takımın Kurucu Antrenörü vegeçtiğimiz sezon takımın başında bulunarak takıma final oynatan Antrenör MuratKorkmaz, Zonguldak Ereğli Spor Teknik Sorumlusu Erkan Kılıçarslan ve YardımcıAntrenör Hüseyin Erbakıcı ile fikir alış verişinde bulundu.

Takımın son durumu hakkında bilgilerveren Korkmaz, şunları söyledi.

‘Belki İstanbul’da bulunmam nedeniile bu sezon takımın içinde olamayacağım. Ancak kalben, ruhen burada olduğumgibi fikrende burada olacağım. Erkan hocam ve Hüseyin Hocam inşallah bu senetakımı şampiyon yapacaktır. Ancak bu takım şampiyon olsa da olmasa da farkınızaten ortaya koymuştur. Zonguldak Ereğli Spor bir kolej takımıdır. Gençleriyetiştirmek ve topluma yararlı birer birey olmaları konusunda eğitim göreviüstlenen ender takımlardandır. Takımımızın Teknik Sorumlusu Erkan Kılıçarslanhocamıza geçtiğimiz yıl son maçta kaçan şampiyonluğun acı tecrübelerini ve busüreçte yaşanan tatlı – tatsız her konuyu izah ettim. Benim fikir anlayışımdaher zaman genç oyuncularla bu işi yapmak yatar. Kazanmak ya da kaybetmekduygularını gençlerle yaşamak her zaman ayrı bir tattır. Kulübümüzün her geçengün büyüyor olması bizleri mutlu ediyor. Erkan ve Hüseyin hocamız ile geçen yılki oyuncularımızın her türlü durumlarını değerlendirdik. Takımı tanıması açısındangereken bilgileri kendisine aktardım. Elbette nihai karar kendisinindir. Sadeceküçük ve naçizane tavsiyem yoluna gençlerle devam edip, gençlere güvenmesidir.Unutulmamalıdır ki bu takım geçen sene transfersiz final oynadı. Her daim Erkanve Hüseyin hocamızın yanındayım. Onlar bu işi layığı ile yapacaklardır. Bizlereuzakta dahi olsak şampiyonluk mutluluğunu yaşatacaklarına inancım tamdır.’

Zonguldak Ereğli Spor TeknikSorumlusu Erkan Kılıçarslan ise ‘Murat hocamız bu takımı kendisi kurdu. Hangioyuncu ne iş yapar, nasıl karaktere sahiptir hepsi hakkında fikir sahibidir.Bizde takımı tanımak adına hem yönetimsel hem de teknik açıdan bir toplantıyapmayı uygun gördük. Elbette her zaman olduğu gibi sorumluluğumuzunfarkındayız. Başarılı olacağımıza inanıyoruz. Birkaç takviye ile takımın dahaiyi olacağına inanıyorum. Bu süreçte gerek Murat hoca gerekse başarılı olmamızıisteyen kişilerle dirsek temasımız devam edecektir’ dedi. Gerçekleşentoplantıya Kulübün Başkanı Kaan Kocaman, Kurucu Antrenör Murat Korkmaz, AltYapı Sorumlusu Asım Temel, Teknik Sorumlu Erkan Kılıçarslan ve YardımcıAntrenör Hüseyin Erbakıcı iştirak etti. Toplantı sonundan Zonguldak Ereğli SporKulübünün Kurucu Başkanı Merhum Mehmet Kocaman’ın fotoğrafı önünde toplu resimçekildi. 

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2015, 07:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48