Zonguldak Ereğli spor Paşa’ya çıktı

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü, Karadeniz Bölge Komutanı ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Hasan Doğan’ı makamında ziyaret etti.

Zonguldak Ereğli spor Paşa’ya çıktı

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü, Karadeniz Bölge Komutanı ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Hasan Doğan’ı makamında ziyaret etti.

Sportif faaliyetleri dışında sosyal etkinlikleri ile de gündemdeki yerini koruyan Zonguldak Ereğli Spor Kulübü yeni göreve atanan Karadeniz Bölge Komutanı Tuğamiral Hasan Doğan’a makamında nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Başkanı Kaan Kocaman ve takımın Teknik Sorumlusu Erkan Kılıçarslan ile Eğitmen Hüseyin Erbakıcı gerçekleşen ziyarette bölgedeki sportif faaliyetler hakkında fikir alışverişinde bulundular. Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Kaan Kocaman ‘komutanımıza öncelikle şehrimize hoş geldiniz diyorum. Kendilerine bölgemizdeki amatör spor hakkında bazı bilgiler verdik. Oldukça samimi ve sıcak karşıladığı içinde kendisine şükranlarımızı sunarım. Takımımızın değerli hocaları ile birlikte komutanımızı hafta sonu Kardemir Karabükspor ile oynayacağımız özel maça şeref konuğumuz olarak davet ettik. Komutanımıza yeni görevinde başarılar dileriz’ dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Karadeniz Bölge Komutanı ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Hasan Doğan ‘başkan ve hocalarının genç olması nedeni ile gençlerle diyaloğun daha samimi ve candan olacağını düşünüyorum. Ziyaretten ve nazik davetinizdenmutluluk duyduğumu ifade etmek isterim. İnşallah davetinize icabet edeceğim. Zonguldak Ereğli Spor’a gençlere verdiği önemden dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2014, 11:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48