2 çocuk annesi kadın 34 yaşında bağırsak kanserinden hayatını kaybetti

2 çocuk annesi kadın 34 yaşında bağırsak kanserinden hayatını kaybetti

2 çocuk annesi kadın 34 yaşında bağırsak kanserinden hayatını kaybetti
Zonguldak’ta 2 çocuk annesi 34 yaşındaki Aslıhan Subaşı, tedavi gördüğü hastanede bağırsak kanseri nedeniyle hayatını kaybetti. Genç kadının ölüm haberi ailesini yıktı. 

Zonguldak’ta 2 çocuk annesi 34 yaşındaki Aslıhan Subaşı, geçen yıl Nisan ayında evinde rahatsızlandı. Eşi Volkan Subaşı tarafından BEÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan talihsiz kadına bağırsak kanseri teşhisi konuldu.

Bir süre tedavisi devam eden Aslıhan Subaşı, dün yaşamını yitirdi. Eşinin ölüm haberini alan Volkan Subaşı’nın sosyal medyadan paylaştığı veda mesajı görenleri duygulandırdı. Hz. Hüseyin Camii’nde kılınacak olan cenaze namazının ardından defnedilecek olan eşinin ardından “Doyamadım birtanem” diyen Volkan Subaşı ise mesajında şöyle dedi:

“Sen benim hiç solmayan gül yüzlümdün. Sen benim canımdan candın. Sen benim eşim, karım her şeyimdin. Beni nasıl bırakıp gittin be gülüm? Ben nasıl dayanacağım bu acıya? Bana çok büyük yük. Onun yanında iki tane dünya tatlısı evlat bıraktın. Emanetin emanetimdir. Aşkım sana söz veriyorum. Emanetlerine hiçbir zaman senin yokluğunu yaşatmayacağım. Hakkını helal et. Aşkların en güzeli. Ben sana doyamadım birtanem.”
Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2016, 10:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48