47’NCİ HATİM PAZARTESİ BAŞLIYOR…

47’NCİ HATİM PAZARTESİ BAŞLIYOR…

gundemeregli.com-Kdz Ereğli İlçe Müftülüğü personeli İmam-Hatip ve Müezzinleri tarafından İsmailağa camiinde günde 1 cüz , ayda 1 hatim programının 47’ncisi  30 Eylül Pazartesi  başlıyor.

Her gün 8 , toplam 120 seçkin din görevlisinin , İsmailağa camiinde öğle namazından önce okunan hatmi şerif ile ilgili olarak Kdz Ereğli İlçe Müftü Vekili Fehmi Malakçı şunları söyledi.“İmamlarımızın her gün İsmailağa camimize gelerek 6 yıldan bu tarafa hatim programına devam etmeleri sebebiyle kendilerini tebrik ediyorum. Cemaatimizin de hiç ara vermeden titizlikle hatim programını takip etmeleri de bize manevi güç vermektedir. Niyetimiz Allah’ın rızasını kazanıp Kur’an’ın da şefaatine ermeyi Cenâb-ı Hak’tan niyaz etmektir. Kur’an’a hizmet ederek metninden okumanın yanında meal ve tefsirini de okuyup anlamakta önemlidir. Önümüzdeki kış mevsiminde bütün camilerimizde bir program çerçevesinde cematimizle birlikte tefsir ve meal dersleri yapılacak….”dedi.

KDZ. EREĞLİ MÜFTÜLÜĞÜ İSMAİLAĞA CAMİ HATİM PROGRAMI

BAŞLAMA TARİHİ: 30 Eylül 2013

(47’İNCİ HATİM)

SAYFA

I. CÜZ

30 Eylül PAZARTESİ

2. CÜZ

01 Ekim SALI

3.CÜZ

02 Ekim ÇARŞAMBA

1-4

Ömer Faruk BEKTAŞ

Murat KARTAL

İlhan AKBAŞ

5-8

Hamza LİKOĞLU

Yaşar AYDIN

Serdar SOYTÜRK

9-12

Mustafa KÖSOĞLU

Salim İMRE

Ali BAŞARAN

13-16

Selim SEVİÇ

Şenol KARAGÖZ

Şuayp ERİKLİ

17-20

Ramazan AYTEKİN

Şenol KARAGÖZ

Musa KUKU

SAYFA

4. CÜZ

03 Ekim PERŞEMBE

5. CÜZ

05 Ekim CUMARTESİ

6.CÜZ

06 Ekim PAZAR

1-4

Kadir BIÇAK

Musa ÖZGÜN

Ercan KOCATÜRK

5-8

Mahmut KÖSE

Ali Osman KÖSEOĞLU

Yüksel KAZANCI

9-12

Abdullah YILDIZ

Necati KOZ

Şükür LİKOĞLU

13-16

Ahmet AKKAYA

Nihat KAPAN

Bilal KIZIL

17-20

Mustafa KÖSEOĞLU

Ramazan AYTEKİN

Selim SEVİÇ

SAYFA

7. CÜZ

07 Ekim PAZARTESİ

8. CÜZ

08 Ekim SALI

9.CÜZ

09 Ekim ÇARŞAMBA

1-4

Ömer Faruk BEKTAŞ

Recep KARDAŞ

Muharrem DALKILIÇ

5-8

Ahmet KARADENİZ

Osman ÇINAR

Yasin ARSLAN

9-12

Hüseyin AYHAN

Zekeriya ÖZDEMİR

Erdal TEK

13-16

Hüseyin KIR

M. Emin ŞEKERCİ

Hakan KOÇYİĞİT

17-20

Selim SEVİÇ

İsmet BÖLÜKBAŞI

Mehmet ÖZKAN

SAYFA

10. CÜZ

10 Ekim PERŞEMBE

11. CÜZ

12 Ekim CUMARTESİ

12.CÜZ

13 Ekim PAZAR

1-4

Kadir ALDIOĞLU

Musa ÖZGÜN

Kadir ALBAYRAK

5-8

Sami ALTINKAYIK

Ali Osman KÖSEOĞLU

Bilal KIZIL

9-12

Yaşar TAŞÇI

Eyüp YOLDAŞ

Ercan KOCATÜRK

13-16

Salih ÜMAÜTLÜ

Nihat KAPAN

Tahsin ACAR

17-20

Ramazan AYTEKİN

Ramazan AYTEKİN

Selim SEVİÇ

NOT: Kurban Bayramında hatim programı olmayacaktır.

SAYFA

13.CÜZ

21 Ekim PAZARTESİ

14. CÜZ

22 Ekim SALI

15.CÜZ

23 Ekim ÇARŞAMBA

1-4

Ömer Faruk BEKTAŞ

Tuncay GÜNEŞ

Abdülkadir KIRAN

5-8

Ekrem DUMAN

Zeki TEPE

Mustafa DEMİRAY

9-12

Salih ŞAHSAL

Hayrettin YANIK

İlyas TEMEL

13-16

Nazlım SEVGİ

İsmail KARAKOÇ

Aziz Mahmut KAHRAMAN

17-20

Şerafettin DERİN

Şakir HANCI

Mahmut AYDINLI

SAYFA

16. CÜZ

24 Ekim PERŞEMBE

17. CÜZ

26 Ekim CUMARTESİ

18.CÜZ

27 Ekim PAZAR

1-4

Hamza LİKOĞLU

Musa ÖZGÜN

Ercan KOCATÜRK

5-8

Kenan ÇAPAKLI

Ali Osman KÖSEOĞLU

Yüksel KAZANCI

9-12

R. Yüksel KURTTEKİN

Necati KOZ

Şükür LİKOĞLU

13-16

Sami KARADAĞ

Nihat KAPAN

Bilal KIZIL

17-20

İbrahim KAYA

Ramazan AYTEKİN

Selim SEVİÇ

SAYFA

19.CÜZ

28 Ekim PAZARTESİ

20. CÜZ

29 Ekim SALI

21.CÜZ

30 Ekim ÇARŞAMBA

1-4

Ömer Faruk BEKTAŞ

Mustafa UZUN

Ercan ÖZCAN

5-8

Mustafa KÖSEOĞLU

Raif DALGIÇ

Haydar ÖZCAN

9-12

Ahmet TEMEL

Vedat AKSOY

Mustafa COŞKUN

13-16

Mustafa SALİH

Mustafa EVREN

Sıdkı CORA

17-20

İbrahim YAZICI

Adem EŞSİZ

Akif ÇAKAN

SAYFA

22. CÜZ

31 Ekim PERŞEMBE

23. CÜZ

02 Kasım CUMARTESİ

24.CÜZ

03 Kasım PAZAR

1-4

Mahmut BAŞER

Musa ÖZGÜN

Kadir ALBAYRAK

5-8

Mustafa ÖZKAYA

Ali Osman KÖSEOĞLU

Bilal KIZIL

9-12

Secati ÇİLOĞLU

Eyüp YOLDAŞ

Ercan KOCATÜRK

13-16

Fatih SARIKOÇ

Nihat KAPAN

Tahsin ACAR

17-20

Bayram GÜLTEKİN

Ramazan AYTEKİN

Selim SEVİÇ

SAYFA

25.CÜZ

04 Kasım PAZARTESİ

26. CÜZ

05 Kasım SALI

27.CÜZ

06 Kasım ÇARŞAMBA

1-4

Ömer Faruk BEKTAŞ

Recep KARDAŞ

Yusuf PARLAK

5-8

Mustafa UÇAR

Beytullah ZENGİN

Hüseyin ÖZTÜRK

9-12

Rasim YAMAN

Durdu TOPÇU

Mustafa ORHAN

13-16

Gökalp KILINÇ

Satılmış HIRAŞOĞLU

Fatih DEMİRBAŞ

17-20

Mahmut AYDOĞAN

Talip ÖZDEMİR

Abdullah NEGÜZEL

SAYFA

28. CÜ

07 Kasım PERŞEMBE

29. CÜZ

09 Kasım CUMARTESİ

30. CÜZ

10 Kasım PAZAR

1-4

Birol AKÇAY

Musa ÖZGÜN

Ercan KOCATÜRK

5-8

Adem İSLAM

Ali Osman KÖSEOĞLU

Yüksel KAZANCI

9-12

Sadık URFA

Necati KOZ

Şükür LİKOĞLU

13-16

Hasan DANIŞMAZ

Nihat KAPAN

Bilal KIZIL

17-20

M. Hanefi ELMACI

Ramazan AYTEKİN

Selim SEVİÇ

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2013, 08:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48