´´AMACIMIZ EREĞLİYİ ÜNİVERSİTE ŞEHRİ YAPMAK´´

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal’ı ziyaret eden Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Rektörü Prof.Dr. Mahmut Özer amaçlarının Ereğli’yi üniversite şehri yapmak olduğunu söyledi.

´´AMACIMIZ EREĞLİYİ ÜNİVERSİTE ŞEHRİ YAPMAK´´

BEÜ Rektörü Prof Dr. Mahmut Özer, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal’ı, makamında ziyaret etti. Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Cöbek’in de hazır bulunduğu ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyerette konuşan Özer; “Amacımız Ereğli’yi üniversite şehri yapmak” derken, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Uysal’da “Her türlü desteği fazlasıyla vermeye hazırız” dedi.

AMACIMIZ EREĞLİ’Yİ ÜNİVERSİTE ŞEHRİ YAPMAK

Ziyarette konuşan Rektör Özer; “Zonguldak’ın ardından en yüksek gelişme potansiyeli olan yer Kdz. Ereğli’dir. Son yıllara baktığımızda Ereğli Eğitim Fakültesi’nin ve Denizcilik Fakültemizin 3,5 yılda çok büyük bir gelişme kaydettiğini gözlemleyebiliyoruz.

İnşallah Belediye Başkanımız Hüseyin Uysal sayesinde Ereğli’deki kampüsümüzde daha büyük gelişmeler gösterecektir. Hedeflerimizden bir tanesi de Ereğli’yi bir üniversite kenti yapmaktır. Bu amaç içerisinde Belediye Başkanımızla çok daha büyük ve güzel projelere imza atacağımıza inanıyoruz. Kendisine tekrar hayırlı olsun diliyor, başarılarının devamını diliyoruz.“ dedi.

UYSAL: FAZLASIYLA DESTEK VERMEYE HAZIRIZ

Özer’in konuşmasının ardından, Özer’e ziyaretinden dolayı teşekkür eden Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Uysal “ Sayın Rektörümüze nezaket ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Senatonun burada toplanmasını gerçekten önemsiyoruz. Bizler her zaman üniversitemiz ve rektörümüzün yanındayız. Bizden ne türlü katkı ve destek istiyorlarsa, fazlasıyla vermeye hazırız.” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2014, 09:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48