AKIN VE POSBIYIK, TEKİN’İ KUTLADI…

AKIN VE POSBIYIK, TEKİN’İ KUTLADI…

gundemeregli.com-22.Dönem CHP Zonguldak Milletvekili Harun Akın ve Kdz Ereğli Önceki dönem Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık Alaplı belediye başkanı Nuri Tekin’i ziyaret ettiler.

Akın ve Posbıyık beraberinde, Kdz Ereğli İlçe Başkanı Hayrettin Kartal, Meclis üyeleri ile ilçe yöneticileri, CHP Çaycuma İlçe Başkanı Umut Başoğlu ile birlikte Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i ziyaret ederek belediye başkanlığına seçilmesinden dolayı kutladılar

ALAPLI’YA HAK ETTİĞİ HİZMETLERİ KAZANDIRACAĞINDAN EMİNİZ

Önceki dönem Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Nuri Tekin’in Alaplı Belediye Başkanı seçilmesinden büyük mutluluk duyduğunu belirterek, Alaplı’ya hak ettiği hizmetleri kazandıracağından kuşkusu olmadığını bildirdi.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin de, Posbıyık ve beraberindeki heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bir taraftan kutlama için gelen ziyaretçilerimizi ağırlarken, diğer taraftan ilk gün başladığımız hizmetleri sürdürüyoruz. Şu anda, deniz dolgu alanı dahil birçok noktada ekiplerimiz halkımıza hizmet etmek için çalışıyor. Halkımızdan gelen şikayetleri anında değerlendiriyoruz ve kısa vadede yapabileceklerimizi hiç vakit kaybetmeden yapıyoruz. Halkımızın bundan memnun olduğunu görmek bizi daha çok mutlu ediyor. Tempomuzu hiç düşürmeden hizmetlere devam edeceğiz. “ dedi.

BENİM İÇİN ALAPLI’NIN AYRI BİR YERİ OLDU HER ZAMAN

22. Dönem Zonguldak Milletvekili Harun Akın, Alaplı ile ayrı bir bağı bulunduğunu ve Alaplı’ya kendisini her zaman çok yakın hissettiğini belirterek, “Yerel seçimlerde, Zonguldak’ın birçok yöresinde partimin başarılı olması için çalıştım. Ama benim için Alaplı’nın ayrı bir yeri oldu her zaman. Burada da, seçim çalışmalarına katılarak Sayın Nuri Tekin kardeşime elimden gelen desteği vermeye çalıştım. Sayın Nuri Tekin kardeşim ekibiyle birlikte başarılı oldu ve Alaplı Belediye Başkanı seçildi. Çok mutlu oldum ve başarılı olacağına, başarılı çalışmalar yapacağına da yürekten inanıyorum. Daha önce olduğu gibi, bundan sonra da ihtiyaç olduğunda biz kendisine yine elimizden gelen desteği vereceğiz. “ dedi.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin de, Akın ve Başoğlu’nun ziyaretinden büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Kendilerine, hem ziyaretleri, hem iyi dilekleri hem de destekleri için teşekkür ediyorum. Gerçekten de Milletvekilimiz Sayın Harun Akın, gerek bu seçim döneminde, gerekse önceki seçim dönemlerinde her zaman destek oldu, her zaman parti teşkilatımızın yanında oldu. Kendisine ayrıca teşekkür ediyorum. Biz, O’nun siyasetteki tecrübelerinden, bilgi birikimi ve deneyiminden bugüne kadar yararlandık, bundan sonra da yararlanmaya devam edeceğiz. “ dedi.

Belediye çalışmalarıyla ilgili de bilgi veren Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, “İlk gün başladığımız çalışmalarımız ara vermeden devam ediyor. Pazartesi günü Alaplı’ya karayolu girişinin açılması için Karayolları Kastamonu Bölge Müdürlüğü’ne gideceğim. Bu giriş yolunu kısa sürede açacağız. “ dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2014, 07:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48