Alaplı TSO´dan geleneksel iftar yemeği

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası tarafından protokol ve oda üyelerine yönelik iftar yemeği verileceği belirtildi.

Alaplı TSO´dan geleneksel iftar yemeği

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası tarafından protokol ve oda üyelerine yönelik iftar yemeği verileceği belirtildi

Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ocak, Alaplı Ticaret ve Sanayi odasının her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeğini bu yıl 30 Haziran 2015 Salı günü Alaplı Yılmazlar Düğün Salonunda düzenleyeceklerini söyledi.

Tüm oda üyelerini iftar programına davet ettiklerini belirten Ocak, “Her yıl odamız tarafından geleneksel hale getirilen iftar yemeğimize Oda üyelerimizi ve protokolümüzü davet ettik. Mübarek Ramazan ayında yapılan iftar programları, birlik ve beraberliğin pekişmesinde huzur ve barışın tesis edilmesinde oldukça önemli yer tutmaktadır. Bu tür organizasyonlarla üyelerimizi ve devlet erkanımızı bir araya getirerek hem iftar yapmak hem de istişarelerde bulunmak ve bu manevi havayı solumak oldukça önemli, bu vesile ile 30 Haziran 2015 Salı günü Yılmazlar Düğün Salonunda düzenleyeceğimiz iftar yemeğimizse Tüm oda üyelerimizi bekliyoruz “dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2015, 18:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48