Alaplı´da FETÖ soruşturması

Alaplı´da FETÖ soruşturması

Alaplı´da FETÖ soruşturması

Zonguldakın Alaplıilçesinde FETÖ/PDY terör örgütü soruşturması kapsamında yapılan operasyondahakkında gözaltı kararı 17 şüpheliden 15i gözaltına alınmıştı. Haklarındagözaltı kararı çıkan iki şüphelinin de Alaplı Emniyetine gelerek teslim olduğuöğrenildi.
Zonguldak Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğüekipleri ile Alaplı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince FETÖ/PDY terör örgütüsoruşturması kapsamında bazı ev ve iş yerlerine eş zamanlı olarak operasyondüzenlendi. Yapılan soruşturma kapsamında FETÖ/PDY ile bağlantılı olan vemütevelli heyette yer aldığı tespit edilen 17 şüphelinin emniyetteki sorgususürüyor. 17 şüpheliden 15i gözaltına alınmıştı, haklarında arama kararı çıkandiğer 2 şüpheli de Alaplı İlçe Emniyet Müdürlüğüne gelerek teslim oldu.
Emniyetteki sorguları süren A.K., E.B., M.Y.,H.A., İ.K., U.Ç., H.Y., H.Y., A.Y., M.Y., R.Ç., İ.A., U.Y., A.A., İ.S., O.Ö. veO.Y. isimli şahısların KOM Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan sorgularınınardından adliyeye sevk edilmeleri bekleniliyor.
Polis ekipleri şüphelilerin ev ve iş yerlerindearama yaparken bazı dokümanlar, bilgisayar kayıtları ve cep telefonlarına elkonulduğu öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2016, 13:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48