Alaplı´da Turizm Haftası kutlandı

Zonguldak´ın Alaplı ilçesinde bulunan IMKB Anadolu Lisesi tarafından Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında bir program düzenlendi.

Alaplı´da Turizm Haftası kutlandı
Zonguldakın Alaplı ilçesinde bulunan IMKB Anadolu Lisesi tarafından Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında bir program düzenlendi. 
Zonguldakın Alaplı ilçesinde Turizm Haftası kutlandı. Alaplı IMKB Anadolu Lisesi bahçesinde düzenlenen programa Alaplı Kaymakamı Altuğ Çağlar, Alaplı Belediye Başkanvekili Emine Uysal, Alaplı Emniyet Müdürü Erkan Tektaş, Alaplı İlçe Milli Eğitim Müdürü Arife Çelik, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan etkinliklerin açılış konuşmasını yapan Alaplı IMKB Anadolu Lisesi Müdürü Ercan Acar, Bacasız sanayi olarak kabullendiğimiz turizm, hepimizin gayet iyi bildiği gibi ülkemizin zenginleşmesi, tanıtılması, devletimizin güçlenmesi, insanımızın refah içinde mutlu bir şekilde yaşayabilmesi için çok büyük bir öneme sahiptir dedi.
Konuşmaların ardından Programda öğrenciler tarafından canlandırılan tiyatro oyunu izleyenlerin beğenisine sunuldu. Oyunun ardından Türk Halk Müziğinden seçmeler alaplı IMKB Anadolu Lisesi Okul Korosu tarafından seslendirildi. Gösteri ve şiirin ardından Turizm haftası nedeniyle düzenlenen resim şiir ve kompozisyon yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2016, 11:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48