ALAPLI´DA YOL BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

ALAPLI´DA YOL BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

gundemeregli.com-Alaplı Belediyesi, mahallelerdeki sokak aralarında bozuk olan yolların bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu, binaların ön ve arkalarındaki ara sokaklarda bozuk olan yolları tesviye etmek ve beton kaplamak suretiyle onardıklarını belirterek, “Şu anda 690 Evler ve 1050 Evler semtinde üç ekiple, ara sokaklarda yol bakım ve onarım çalışması yapıyoruz. Bunlar seçime endeksli çalışmalar değil. Kimse, bunu bu şekilde değerlendirmesin. Biz, daha önce yaptığımız açıklamalarda, şehir merkezindeki Karşıyaka yolu, şehirlerarası otobüs terminali ve yeni belediye dükkanları çevresindeki yol çalışmalarının bitmesinin ardından mahallelerdeki ara sokaklarda yol bakım ve onarım çalışmalarına devam edeceğimizi söylemiştik. Şehir merkezindeki yol çalışmalarının seçime kadar ancak tamamlanacağını, mahallelerimizdeki sokak aralarında yol bakım ve onarım çalışmalarına seçimden sonra başlayabileceğimizi planlamıştık. Şehir merkezindeki çalışmalar planlanandan önce bittiği için, mahallelerdeki sokak aralarında yol bakım ve onarım çalışmalarına yeniden başladık. Yani, yol bakım ve onarımlarımız, yapılan program çerçevesinde aynen devam ediyor. “ dedi.

Sokak aralarındaki tüm bozuk yolların bakım ve onarımlarının yapılacağını belirten Başkan Çimenoğlu, “Yol bakım ve onarımlarının yanı sıra kaldırım, bordür gibi ilave çalışmaları da yapıyoruz. Önümüzdeki dönemde, sokak aralarında çevre düzenlemesine yönelik çok daha geniş kapsamlı çalışmalarımız olacak. “ dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2014, 09:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39