Alkolü fazla kaçıran genç kız yoldan geçen araçların önüne atladı

Ereğli´de aşırı alkollü olduğu ve yoldan geçen araçların önüne atladığı için polise ihbar edilen genç kız, polis ve sağlık ekiplerine zor anlar yaşattı.

Alkolü fazla kaçıran genç kız yoldan geçen araçların önüne atladı
 Ereğli´de aşırı alkollü olduğu ve yoldan geçen araçların önüne atladığı için polise ihbar edilen genç kız, polis ve sağlık ekiplerine zor anlar yaşattı. Genç kız polis memurunun “Ayakta duracak halin yok, ben nasıl bırakacağım seni burada. Ölüp gideceksin yolda” sözlerine “ sana ne” diyerek tepki gösterdi. 

Olay Müftü Mahallesi Göztepe mevkisinde yaşandı. İddiaya göre 25 yaşındaki Şüheda D. yoldan geçen araçların önüne atladığı için vatandaşlar tarafından polise ihbar edildi. Genç kızın durumunu gören polis ekipleri 112 sağlık görevlilerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri polisinde yardımı ile genç kızı ambulansa alıp hastaneye götürmek istedi. Aşırı alkollü olduğu görülen genç kız polis ve sağlık ekiplerinin uzun süren ikna çabalarına bir türlü yanıt vermedi. Polis memuru genç kızın sedyeye oturarak hastaneye götürüleceğini belirterek “Ayakta duracak halin yok, ben nasıl bırakacağım seni burada. Ölüp gideceksin yolda” uyarısına “sana ne” diyerek tepki gösterdi. Hastaneye gitmeye bir türlü ikna olmayan genç kız sedyeye bağlanarak ambulansa konuldu. Üzerinden kimliği çıkmayan genç kız ambulansın kapılarını tekmeleyerek kendisinin bırakılmasını istedi. Ambulans ile hastaneye getirilen Şüheda D., burada da doktor ve hemşirelere zorluk çıkarttı. Güvenlik görevlileri tarafından sakinleştirilen genç kız hastanede müşahede altına alındı.
Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2015, 08:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48