Anadolu hastanesi büyümeye devam ediyor

Kdz. Ereğli Özel Anadolu Hastanesi kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Her geçen gün personel ve doktor kadrosunu arttıran ve büyümeye devam eden Özel Kdz. Ereğli Anadolu hastanesi kadrosuna aldığı iki yeni doktorla da hizmet ağını biraz daha genişletti.

Anadolu hastanesi büyümeye devam ediyor

Kdz. Ereğli Özel Anadolu Hastanesi kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Her geçen gün personel ve doktor kadrosunu arttıran ve büyümeye devam eden Özel Kdz. Ereğli Anadolu hastanesi kadrosuna aldığı iki yeni doktorla da hizmet ağını biraz daha genişletti. Anadolu Hastanesi’nde kısa süre sonra göreve başlayacak olan bölgemizin başarılı ve güler yüzlü Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr.Funda Gören Ketenci ve Ortopedi Uzmanı Op. Dr. İlter Güvenç de Ereğli Anadolu Hastanesi ailesine katıldılar. Doktor Ketenci ve Güvenç’le yapılan protokollerin ardından 16.07.2015 tarihinden sonra hasta kabulünü başlayacak. Hastane Genel Müdürü Şahin Elçi; “Hastanemiz her geçen gün gücüne güç katmaya devam ediyor. Ereğli ve bölge halkımıza şimdiden hayırlı olsun. Önümüzdeki zamanlarda da yenilikler artarak devam edecektir. ”dedi.

Anadolu Hastane Başhekim Op. Dr. Ercan Yalçın imzalanan protokollerin ardından doktorlarımız ilçemize ve bölgemize hayırlı olmasını diledi. Bu arada edinilen bilgilere göre hizmet ağını ve kadrolarını her geçen gün arttırıp yenileyen Anadolu Hastanesi´nde önümüzdeki günlerde Ereğli´nin tanınmış ve önde gelen doktorları da bünyesine katılacağı gelen bilgiler arasında.

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2015, 13:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48