Askerin cansız bedenine ulaşıldı

Vatani görevini yaptığı birliğinden izin alarak ailesiyle birlikte Düzce´nin Akçakoca ilçesine tatile gelen Cihad Kanca (23), serinlemek için girdiği denizde dalgaların arasında kayboldu. Kanca, bir gün sonra kaybolduğu yerde bulundu.

Askerin cansız bedenine ulaşıldı
gundemeregli.com-Vatani görevini yaptığı birliğinden izin alarak ailesiyle birlikte Düzce´nin Akçakoca ilçesine tatile gelen Cihad Kanca (23), serinlemek için girdiği denizde dalgaların arasında kayboldu. Kanca, bir gün sonra kaybolduğu yerde bulundu. 

Ankara´da askeri basımevinde vatani görevini yapan piyade çavuş Cihad Kanca birliğinden izin alarak memleketi Karabük´e geldi. Cihad Kanca dün ailesi ve akrabalarıyla birlikte tatil için Akçakoca Melenağzı mevkisinde bir otele tatile geldi. Cihad Kanca öğle saatlerinde teyzesinin oğlu 18 yaşındaki Emre Karakırık ile birlikte denize girdi. Ayağına kramp girdiğini söyleyen Cihad Kanca, Emre Karakırık´tan yardım istedi. Emre Karakırık yardıma gittiği sırada Cihad Kanca dalgaların içerisinde kaybolurken, yakınları yardım istedi. Sakarya´nın Karasu ilçesi ve Akçakoca´dan jet ski ile gelen görevliler arama yaparken, daha sonra Düzce İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü sahil güvenlik ve jandarma ekipleri denizde ve sahil boyunca arama yaptı.

Cihad Kanca´nın bulunan cesedi otopsi yapılmak üzere Akçakoca Devlet Hastanesi´ne kaldırıldı. Kanca´nın doğum yeri Karabük Yenice’de defnedileceği öğrenildi.
Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2014, 10:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48