Belediyeden dezenfekte çalışmaları..

Belediyeden dezenfekte çalışmaları..

Belediyeden dezenfekte çalışmaları..

Kdz. Ereğli Belediyesi Temizlik İşleriMüdürlüğü ekipleri yaz mevsimiyle birlikte, çöp konteynırı ve çevresindekikokuları önlemek ve muhtemel oluşabilecek haşerelere karşı ilçe genelindeki 3bin çöp konteynırını dezenfekte çalışmalarına başladı.

Kdz. Ereğli BelediyesiTemizlik İşleri Müdürlüğü yaz mevsimini dikkate alarak, çöp konteynırları veçevresinde oluşan kokuların önüne geçmek ve söz konusu noktalarda oluşmasımuhtemel haşerelerden bölgenin arındırılması için dezenfekte çalışmalarınabaşladı.

İlçenin değişiknoktalarında bulunan toplam 3 bin çöp konteynırının yerinde yıkanarakdezenfekte edileceği çalışma kısa sürede tamamlanacak.

4 NOKTAYA DAHA..

Geçtiğimiz günlerdeelektrikli ve elektronik atıkların geri dönüşümü için yeni bir uygulama başlatanKdz. Ereğli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, 4 ayrı noktaya daha atıkelektrikli ve elektronik eşya konteynırı yerleştirdi.

Kadı tarlası CumartesiPazarı mevkii, Orhanlar Mahallesi Endüstri Meslek Lisesi yanı,Hatip Camii yanıve Belediye Binası yanına yerleştirilen konteynırlarda toplanacak atıkelektrikli ve elektronik eşyalar bu bölgelerden alınarak geri dönüşüm tesisinegönderilecek.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2016, 14:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48