BİLGİSAYAR İÇİN BİRİKTİRDİ AMA O HAYIRLI BİR İŞ İÇİN BAĞLIŞLADI

BİLGİSAYAR İÇİN BİRİKTİRDİ AMA O HAYIRLI BİR İŞ İÇİN BAĞLIŞLADI
gundemeregli.com-Alaplı ilçesinde lise öğrencisi, bilgisayar almak için biriktirdiği 400 lirayı Suriye’de yaşam mücadelesi verenlere destek amacıyla düzenlenen kermese bağışladı.
AK Parti Alaplı Kadın Kolları Başkanı Şule Gündoğdu’nun oğlu Alaplı Anadolu Lisesi son sınıf öğrencisi 15 yaşındaki Muhammet Gündoğdu, bilgisayar almak için biriktirdiği 400 lirayı Suriye´de yaşanan iç savaş nedeniyle zor şartlarda yaşam mücadelesi verenlere destek amacıyla AK Parti Alaplı Kadın Kolları Teşkilatı tarafından düzenlenen kermese bağışladı.
Alaplı Merkez Camisi önünde AK Partili kadınları kendi elleri ile hazırladıkları yiyeceklerin satışa sunulduğu kermese en anlamlı bağışta bulunan Muhammet Gündoğdu, uzun zamandan beri bilgisayar sahibi olmayı çok istediğini ama Suriye’de yaşanan drama çok üzüldüğünü orada zor şartlarda yaşam mücadelesi verenlere katkı sağlamak amacıyla aldığı harçlıklarla biriktirdiği 400 lirayı kermese bağışladığını söyledi.
Yaşanan drama duyarsız kalmayarak bu yardımda bulunduğunu belirten Gündoğdu, “Suriye’de yaşanan dramı televizyonlarda üzülerek seyrediyordum. Orada zor şartlarda yaşam mücadelesi verenlere ne katkıda bulunurum diye düşünürken, aklıma bilgisayar almak için biriktirdiğim harçlıklarım geldi. Bende orada yaşayan Müslüman çocuklarına bir nebze olsun katkı sağlamak için biriktirdiğim harçlıkları ilçemizde düzenlenen kermese bağışladım. Çok mutluyum” dedi.
AK Parti Alaplı Kadın Kolları Başkanı Şule Gündoğdu da oğluyla gurur duyduğunu belirterek, “Oğlumun bu duyarlı davranışı beni çok mutlu etti. Oğlum uzun zamandan beri bilgisayar almak istiyordu. Biriktirdiği harçlıkları Suriye’deki Müslümanların çocuklarına destek vermek amacıyla yaklaşık 400 lirayı düzenlediğimiz kermese bağışladı. Bende oğlumun bu davranışından dolayı çok duygulandım. Kendisine bilgisayarını ben alacağım. Oğlumla gurur duydum” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2014, 08:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48