Bölgemizde kurulmasını istiyoruz

Bölgemizde kurulmasını istiyoruz

Bölgemizde kurulmasını istiyoruz

İstanbul’da gerçekleştirilecek 4. Uluslararası Çelik Endüstrisi ve İnovasyon Konferansı’nda Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Derneği (EVEDER) bünyesinde oluşturulan “Teknoloji Grubu” da yer alacak. EVEDER Başkanı Bahattin Şenay; “EVEDER olarak, yaklaşık 9 yıldır Türkiye’deki diğer çelik üreticileri ile özverili çalışmalar gerçekleştiriyoruz” dedi.

4. Uluslararası Çelik Endüstrisi ve İnovasyon Konferansı, 26 Mayıs Perşembe 2016 tarihinde, İstanbul-The Green Park Pendik Hotel’de gerçekleştirilecek.

Etkinliğe fahri üye olarak davet edilen EVEDER’in bünyesindeki Teknoloji Grubu’nun Sözcüsü Dr. Ing. Hayri Ergün’ün çelik enstitüsünün yayınları, faaliyetleri, yapısı, üretim ve işleyişi konuları hakkında sunum yapacağı kaydedildi.

ŞENAY: BÖLGEMİZDE KURULMASINI İSTİYORUZ

EVEDER Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Şenay, Türkiye Çelik Enstitüsünün kurulmasına yönelik EVEDER olarak yıllardır çeşitli çalışmalar ve istişareler yapıldığını belirterek; “ Türkiye Çelik İzabecileri Birliği Türkiye Çelik Enstitüsü’nün kuruluşu ile ilgili olarak EVEDER bünyesinde Teknoloji Grubu oluşturulmuştur. 2007 senesinden bu yana bu grup tarafından ülkedeki diğer çelik üreticileri ile dayanışma içerisinde özverili çalışmalar sürdürülmektedir.

Teknoloji Grubumuzun esas olarak yaptığı çalışmalar ekonomik konuları da içermektedir.

Türkiye Çelik İzabecileri Birliği ve Türkiye Çelik Enstitüsü’nün bölgemizde kurulmasını istiyoruz. Zaten yıllardır yaptığımız çalışmalarda bu yöndedir. EVEDER olarak, üyelerimize sosyal bir yaşam sunmak, üyelerimize kendilerini yormadan faal edebilecekleri bir iştigal sunmak ve üyelerimizin bilgi-birikimlerini gelecek nesillere aktararak, bilgilerini tazeleyecek ve daha da geliştirecek bir ortam sağlamak hedeflerimiz arasında yer almaktadır” açıklamalarına yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2016, 08:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48