BU VİDEO İZLENME REKORU KIRIYOR

BU VİDEO İZLENME REKORU KIRIYOR
gundemeregli.com-Kdz. Ereğli’de bir grup genç tarafından amatör ruhla çekilen klip ve filmler sosyal paylaşım sitelerinde tıklanma rekoru kırıyor.

İlçede amatör bir kamera ile klip ve film çeken gençler, bu eserlerini sosyal paylaşım sitelerine yükleyerek büyük beğeni topladı. Bu yolla bir çok film çeken gençler şimdide “Kurtlar Vadisi”ni çekmeye hazırlanıyor.

Vatandaşların zorlu hayat koşullarından bir nebze olsun uzaklaştırıp, stres atmalarını sağlamak için klip ve film çekmeye karar veren gençler geleceğin Yönetmeni Senaristi ve oyuncusu olma yolunda büyük bir başarı örneği gösterdi.

Grubun Kurucusu Ahmet Uysal amaçlarının vatandaşları güldürüp eğlendirmek olduğunu dile getirerek şunları söyledi.

“İçinde yaşadığımız hayat hep aynı aslında, Herkes farklı tatlar alıyor, farklı şeylere gülüyor, farklı şeylere üzülüyor. En önemlisi ise, insanları bir nebze olsun güldürmek.

Film çekme işine Bilgisayarda video düzenleme programlarını öğrenerek başladım, videolar üzerinde değişiklik yaparak komik videolar geliştirip paylaşım sitelerinde yayınlayarak, Aldığı olumlu tepkiler karşısında bu işi Ağabeyim Serkan uysal ile birlikte biraz daha geliştirmeye başladık. Bir gün kamera görüntü kalitesi pekiyi olmayan bir telefonla “Kalp Kalbe Karşıdır” adlı Müzik klibini arkadaşlarımızla komik bir anlatım tarzıyla çekmeye başladık, Çektiğimiz” Kalp Kalbe Karşıdır “klibini köyümüzde ve çevre köylerde bulunan 7’den 70’e herkesi oynatarak farklı bir çalışmaya imza atalım istedik. Ortaya koyduğumuz eserlere tepkiler çok olumlu olunca, yeniden bir kaç klip çekmeye karar verdik. Böylece Komik kliplerden oluşan bir video arşivi oluşturup videolarımızı Uysal Film adı altında sosyal paylaşım sitelerinde yayınlamaya başladık. Aslında çok daha iyi projelerimiz var. Fakat maddi imkansızlıklar nedeni ile kaliteli bir film çekemiyoruz. Biz çekiğimiz kliplerle olsun, filmlerle olsun geleceğin yönetmenleri, senaristleri olamaya adayız. ”dedi.

işte o video kliplerden bazıları ;
 
Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2014, 14:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
AYTEKİN TOPAL
AYTEKİN TOPAL - 8 yıl Önce

Ben Yetim Klibinin Başrol Oyuncusuyum Lütfen Facebook´ta Sayfamızı Beğenmenizi Rica Ediyoruz 1000 Kişi olunca Zaten önümüzdeki Yaz Çekimler Başlayacaktır Şimdiden Hazırlıklarımız Devam Etmektedir https://www.facebook.com/uysalfilm?fref=ts

Beğenelim Beğendirelim HEDEFİMİZ 1000 Kişi

EZGİ  MUYAS
EZGİ MUYAS - 8 yıl Önce

çok güzel uysal film

SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48