Cadde ortasında sürpriz evlenme teklifi

Cadde ortasında sürpriz evlenme teklifi

Cadde ortasında sürpriz evlenme teklifi
Zonguldakta 25 yaşındaki Furkan Topal, 4 yıldır birliktelik yaşadığı 24 yaşındaki kız arkadaşı Büşra Karahana sürpriz evlenme teklifi yaptı. 
Bir otelde ön büro sorumlusu olarak çalışan 25 yaşındaki Furkan Topal, kız arkadaşı Büşra Karahan için sürpriz evlenme teklifi hazırladı. Arkadaşlarının da yardımıyla pankart yaptıran Topal, pankarta da Evlilik aşkı öldürüyor diyorlar. Benimle ölür müsün? yazdırdı. Balonlar ve çiçekle kız arkadaşının karşısına çıkan Furkan Topal, kız arkadaşına evlilik teklifinde bulundu.
Sürpriz karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Büşra Karahan ise evlilik teklifine Evet yanıtını verdi. Çevredeki vatandaşlar da sürpriz evlilik teklifine alkış tuttu. Furkan Topal, Biz 4 yıldır beraberiz. Aslında Malatyada planladım. Biraz daha iyi olması lazımdı ama en layığını yerine getireceğim. Ben sonsuza kadar mutlu edeceğim dedi.
Teklifi kabul eden Büşra Karahan ise Ben zaten çok mutluyum. Çok istiyordum böyle bir şey. Böyle bir sürprizi ikinci kez gerçekleştirdi. Çok mutluyum. Evlilik teklifini de kabul ettim. Benim için sürpriz oldu diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2016, 15:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48