Çakır,Yeni Eğitim-Öğretim yılını kutladı

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı M. Fatih Çakır, 2014-2015 eğitim-öğretim yılının başlaması sebebiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Çakır,Yeni Eğitim-Öğretim yılını kutladı

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı M. Fatih Çakır, 2014-2015 eğitim-öğretim yılının başlaması sebebiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

İlçe Başkanı Çakır, İlköğretim Haftasının bugün itibariyle kutlanmaya başlandığını ifade ederek, “Yeni bir eğitim ve öğretim dönemi bugün başladı. Bu güzel ve anlamlı haftada, ülkemizin aydınlık geleceği olan çocuklarımız, okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuşacak.” dedi.

EĞİTİME YENİ YUVALAR KAZANDIRDIK
 
AK Parti hükümetinin eğitim ve öğretime verdiği destekle önemli bir sıçrama yapıldığının altını çizen Çakır şunları söyledi:

“İlçemizde eğitime yapılan yatırımlarla, okulların fiziki şartları iyileştirilmiş, yeni eğitim yuvaları Ereğli’de öğrencilerimize tahsis edilmiş, edilmeye de devam edecektir.

Fiziki şartları iyileştirilmiş eğitim kurumlarının yanında, nitelik ve nicelik olarak da çağın gereksinimlerine uygun şekilde eğitim almış öğrencilerimiz, ülkemizin geleceğinin teminatı olacaklardır. Yarınlarımızın teminatı olan öğrencilerimizi, ülkemizin ihtiyacı olan eğitimli insan gücü özelliklerine uygun olarak yetiştirmek için tüm imkânlarımızı Kdz. Ereğlili hemşerilerimizin hizmetine sunma çabası içindeyiz.

Bu vesile ile başta sevgili öğrencilerimiz olmak üzere, velilerimize, öğretmenlerimize, idarecilerimize ve tüm eğitim camiasının İlköğretim Haftası’nı kutluyor, 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılının Kdz. Ereğli ilçemize ve ülkemize başarılar getirmesini temenni ediyorum.”

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2014, 13:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39