CANDAN, DSİ YETKİLİLERİ İLE BİRLİKTE İNCELEMELERDE BULUNACAK

CANDAN, DSİ YETKİLİLERİ İLE BİRLİKTE İNCELEMELERDE BULUNACAK

gundemeregli.com-Alaplı Çevre Koruma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Oktay Türkyılmaz, Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Uysal, Mollabey Muhtarı Erol Öztürk ve Ahiler Muhtarı İsmail Gülten, geçtiğimiz günlerde Ankara’da AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr. Ercan Candan’ı ziyaret ettiler.

Ziyaret sırasında Çevre Koruma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Türkyılmaz, Milletvekili Candan’a, Mollabey Karabulak deresi ve Alaplı cayının ıslahının hızlandırılmasıyla ilgili olarak bir dosya sundu. Milletvekili Candan, Mollabey Karabulak deresiyle ilgili olarak bir üst yazı ile DSİ Kastamonu Bölge Müdürlüğü’ne faks çekti. Daha sonra da Bölge Müdürüyle görüştü. Önümüzdeki günlerde Milletvekilimiz DSİ Bölge Müdürüyle birlikte Alaplı’ya gelerek incelemelerde bulunacak.

Alaplı Çevre Koruma Derneği Başkanı ve beraberindekiler Milletvekili Candan’ı ziyareti sırasında Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr. Hüseyin Uysal ve İl Özel İdare Müdürlüğü Genel Sekreteri Recep Adıgüzel ile de görüştüler. Türkyılmaz ve beraberindekiler Milletvekili Candan’ın gösterdiği ilgiye teşekkür ederek ayrıldılar. Türkyılmaz, konunun takibini sürdüreceklerini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2014, 13:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48