Demokrasi nöbetinde Erdoğan´a alkış yağmuru

Demokrasi nöbetinde Erdoğan´a alkış yağmuru

Demokrasi nöbetinde Erdoğan´a alkış yağmuru
 Darbe girişiminin 11. gününde de Zonguldakta vatandaşlar meydanları boş bırakmadı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın da yer aldığı Çanakkale klibi seyircileri gözyaşlarına boğdu. Alanı dolduran vatandaşlar Erdoğanı alkış yağmuruna tuttu. 
15 Temmuz 2016 günü yaşanan darbe girişiminin ardından Zonguldaklı vatandaşlar ellerindeki Türk Bayrakları ile alanları boş bırakmadı. Madenci Anıtı önünde kurulan platformdan gün boyu haber takımı yapan vatandaşlar, akşam saatlerinde de söylenen türkülere eşlik ettiler.
11. günde de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın çağrısıyla meydanları boş bırakmayan vatandaşlar; Çanakkale Klibinde duygu dolu anlar yaşadılar. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın da yer aldığı klip, vatandaşları gözyaşlarına boğdu. Erdoğanın dua ettiği klibi izleyen vatandaşlar, klip sonu Erdoğanı alkış yağmuruna tuttu.
Öte yandan kamu yararına çalışan bazı sivil toplum kuruluşları da meydanda vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulundu. Vatandaşlar ise demokrasi nöbetini sabahın ilk ışıklarına kadar sürdürdü.
Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2016, 06:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48