Demokrasi nöbetinde görevli polis eşine doğum gününü sürprizi

Polise eşinden doğum günü sürprizi

Demokrasi nöbetinde görevli polis eşine doğum gününü sürprizi
Zonguldak’ta yaşayan 24 yaşındaki Yim Aydoğan, demokrasi nöbetinde görevli polis eşine doğum günüsürprizi yaptı. 
15 Temmuz 2016 günü yaşanan darbe girişiminin ardından Zonguldaklı vatandaşlar 9. günde “Madenci Anıtı” önünde demokrasi nöbetini sürdürüyor. Öte yandan Zonguldak Emniyet Müdürlüğü de vatandaşların can güvenliği için çok sayıda polis görevlendirerek güvenlik önlemlerini sürdürüyor.
Alanda görevli 25 yaşındaki Enes Aydoğan’ın eşi Yeşim Aydoğan ise eşinin doğum gününü yalnız başına geçirmemesi için sürpriz doğum günü hazırladı. Arkadaşları ile birlikte bir çay ocağını süsleyen Yeşim Aydoğan, eşi Enes Aydoğan’ı yanına çağırdı.
Sürpriz karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen polis memuru Enes Aydoğan ise önce eşine ardından da arkadaşlarına sarılarak doğum günü sürprizi için teşekkür etti. Gazetecilere açıklamada bulunan Yeşim Aydoğan, “Eşim ile evliliğimizin ilk yılı ve ilk doğum gününü ayrı geçirmek istemedim. Eşimin sürekli görevli olması nedeniyle eşimi ve beni seven arkadaşlarımızla beraber O’na güzel bir sürpriz hazırladık. İnşallah çok mutlu olmuştur. Biz hazırlanırken çok mutlu olduk. Unutulmaz ilk doğum günü yaşatmak istedim. Çok mutluyuz” diye konuştu.
Polis memuru Enes Aydoğan, 25. Yaşını pasta keserek kutladı.
Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2016, 06:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48