DOĞUM GÜNÜ ÖLÜMÜ OLDU

DOĞUM GÜNÜ ÖLÜMÜ OLDU
GUNDEMEREGLİ.COM
-Ereğli ilçesinde ormanlık alandaki bağ evinde öldürüldükten sonar elleri kesilen Gizem Tunç son yolculuğuna uğurlandı. Baba Yunus Tunç, “Her şeyin hayırlısı diyoruz biz. Başka bir şey demiyoruz” dedi.
Karadeniz Ereğli ilçesinde Uzunmehmet Mahallesi’ndeki ormanlık alanda bulunan bağ evinde iddiaya göre eski sevgilisi D.P. tarafından öldürüldükten sonra iki eli de bileklerinden kesilen 21 yaşındaki Gizem Tunç’un cenazesi, yapılan otopsinin ardından Ereğli’ye getirildi. Gizem Tunç için Bozhane Camii’nde ikindi namazına müteakip cenaze namazı kılındı. Cenaze aracının cami önüne gelmesi ile birlikte yakınlarının ağıtları yükseldi. Ayakta durmakta güçlük çeken Gizem Tunç’un annesi Gül Kapısız, musalla taşına konulan kızının tabutuna sarılarak uzun süre gözyaşı döktü. Genç kızın yakınları da tabuta sarılarak gözyaşı dökerken, bir yakını “Doğum günü ölümün oldu” diye ağladı. Helallik alınmasının ardından cenaze namazı kılındı. Cenaze namazının ardından tabutu omuzlara alınarak tekrar cenaze aracına konulan genç kız, daha sonra Akarca Mahallesi’ndeki evinin önüne getirildi. Helallik alınıp, dua edilmesinin ardından cenaze Kestaneci Mahallesi’ndeki aile mezarlığında defnedildi.
Gözü yaşlı baba Yunus Tunç, “Her şeyin hayırlısı diyoruz biz. Başka bir şey demiyoruz” dedi. Bu arada Gizem Tunç ile birlikte öldürülen taksici Murat Erdoğan için de Ali Molla Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Erdoğan, kılınan cenaze namazının ardından şehir mezarlığında toprağa verildi.
Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2013, 17:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48