Drift kazası taşlı sopalı kavgaya dönüştü

Zonguldak´ın Ereğli ilçesinde drift tutkunu gençler, Kışla mahallesinde bir araya geldi. Drift yapıldığı sırada meydana gelen kaza eğlenceli dakikaların yerini sopalı ve yumruklu kavgaya bıraktı.

Drift kazası taşlı sopalı kavgaya dönüştü

Zonguldakın Ereğli ilçesinde drift tutkunu gençler, Kışla mahallesinde bir araya geldi. Drift yapıldığı sırada meydana gelen kaza eğlenceli dakikaların yerini sopalı ve yumruklu kavgaya bıraktı. 

Ereğli Kışla Mahallesinde düzenlenen Ereğli, Düzce, Zonguldak, Bolu,Bartın, Karabük, Bursa, İstanbul ve Sakaryadan yüzlerde aracın katıldığı 2. Batı Karadeniz Tuning Fest 2016 gösterileri, yaşanan kaza ile kabusa döndü. Drift yapan otomobilin yoldan çıkarak park halindeki otomobile çarpması, ortalığı bir anda karıştırdı. Aracı hasar alan sürücü eline aldığı sopa ile karşı tarafa saldırırken, her iki tarafın arkadaşlarının da kavgaya karışmasıyla ortalık bir anda savaş alanına döndü. Yumruk ve sopaların havada uçuştuğu olay, diğer katılımcıların araya girmesi ile fazla büyümeden sonlandırıldı. Yaşanan bu olay bir vatandaş tarafında cep telefonu ile kaydedildi.
Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2016, 14:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48