Emniyet Müdürü Özgen´in tayini çıktı

Kdz.Ereğli Emniyetinde sürpriz bir gelişme yaşandı.

Emniyet Müdürü Özgen´in tayini çıktı
Kdz.Ereğli Emniyetinde sürpriz bir gelişme yaşandı. Emniyet Müdürü Timur Özgen´in Ereğli´deki görevi sona erdi, Kırklareli´ye tayini çıktı.

Ereğli´de 2 yıldır Emniyet Müdürü olarak görev yapan 3. Sınıf Emniyet MüdürüTimur Özgen´in tayini çıktı.

Edinilen bilgilere göre, Emniyet Genel Müdürlüğü, Ağustos ayı atama ve tayinlerini yaptı. Son Emniyet Müdürleri kararnamesi ile Özgen´in tayini Kırıklareli´ne çıktı.

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada 2015 Genel Atama döneminde, İkinci Sınıf Emniyet Müdürü, Üçüncü Sınıf Emniyet Müdürü, Dördüncü Sınıf Emniyet Müdürü ve Emniyet Amiri rütbelerinde bulunan personelin atama ve yer değiştirme işlemlerini gerçekleştirildiği bildirildi.

Açıklamaya göre 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu, 3201 sayılı Emniyet Teşkilat Kanunu, Emniyet Hizmetleri Sınıfı Mensupları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği ile ilgili mevzuat hükümleri çerçevesinde 2015 yılı Genel Atama döneminde İkinci Sınıf Emniyet Müdürü, Üçüncü Sınıf Emniyet Müdürü, Dördüncü Sınıf Emniyet Müdürü ve Emniyet Amiri rütbelerinde toplam 2379 personelin terfi, atama ve yer değiştirme işlemlerini gerçekleşti.

Buna göre birinci hizmet bölgesinden ikinci hizmet bölgesine 367 personelin; ikinci hizmet bölgesinden birinci hizmet bölgesine 383 personelin; birinci hizmet bölgesinden birinci hizmet bölgesine 530 personelin, ikinci hizmet bölgesinden ikinci hizmet bölgesine 28 personelin atama işlemleri yapıldı.

Ayrıca 1071 personelin rütbe, terfi işlemleri yapıldı ve 501 personelin İPKA talepleri kabul edildi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2015, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER