En acı sevgililer günü

Zonguldak’ta iki yıl önce meydana gelen maden faciasında eşi Ahmet Şeker’i kaybeden Arzu Şeker, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde eşinin mezarına gelerek dua etti.

En acı sevgililer günü
Zonguldak’ta iki yıl önce meydana gelen maden faciasında eşi Ahmet Şeker’i kaybeden Arzu Şeker, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde eşinin mezarına gelerek dua etti. 

8 Ocak 2013 günü TTK Kozlu Müessesi’nde yerin metrelerce altında galeri açma çalışmaları sırasında meydana gelen maden faciasında hayatlarını kaybeden 8 işçiden Ahmet Şeker’in eşi Arzu Şeker, en acı Sevgililer Günü’nü yaşadı. İki çocuk babası olan eşi Ahmet Şeker’in mezarına gelen acılı eş, ellerindeki gülleri de mezara bıraktı. 32 yaşındaki Arzu Şeker, gözyaşlarıyla geçirdiği Sevgililer Günü’nde 3 yaşındaki oğlu Muhammed Ali ve 9 yaşındaki kızı Havva Nehir Şeker’le acısını dindirmeye çalıştı.

Eşinin mezarına gül bırakan Arzu Şeker, eşinin her zaman yanında olduğuna inandığını söyledi. Şeker, “Bugün Sevgililer Günü, hayatta olsaydı belki bir yerlerde olurduk. Kutlardık yani. Ben ona bugün gül getirdim. Bu gülleri o bana getirirdi. Hayatta olsaydı. Eşimi kaybettim ama ben onun yanımda olduğuna inanıyorum. Hissediyorum. Fakat göremediğim için o yüzden hüzne kapılıyorum. Her zaman onun çocuklarıyla, bizimle olduğuna inanıyorum. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde o gelemedi ama ben geldim. Ziyaret ettim. Onu unutmadığımı ifade etmeye geldim. Onun sevgisi bende hiç ölçülemez. Eşimin geri geleceğini bilsem hayatta her şeyden vazgeçerim. Çocuklarım hariç. Eşim benim için çok değerli. Sevgim sonsuz. Bu hayatta olmasa da onun sevgisi sonsuza kadar benimle sürecek” diye konuştu.

Acılı eş, dua ettikten sonra fotoğrafına baktığı eşinin mezarının başından ayrıldı.


Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2015, 16:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48