EN ANLAMLI İFTAR

Kdz. Ereğli Belediye Başkanlığı ‘Dünya Yetimler Günü’ dolayısıyla düzenlediği ‘Kardeşlik İftarı’ programında onlarca yetimi sofrasında ağırladı..

EN ANLAMLI İFTAR

gundemeregli.com-Kdz. Ereğli Belediye Başkanlığı ‘Dünya Yetimler Günü’ dolayısıyla düzenlediği ‘Kardeşlik İftarı’ programında onlarca yetimi sofrasında ağırladı..

Kdz. Ereğli Belediye Başkanlığı, ERDEMİR ofis yolu üzerinde yaptırdığı iftar çadırıyla hergün yüzlerce vatandaşına sofra açarken, dün de ‘Dünya Yetimler Günü’ dolayısıyla polisevinde yetim çocukları ağırladı.

‘Dünya Yetimler Günü’ kapsamında düzenlenen ‘Kardeşlik İftarı’na Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve Ak Partili Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, iftar programı öncesi tek tek tüm masaları gezip misafirleriyle sohbet etti, iftar programının onur konuğu olan çocuklarla özel olarak ilgilendi.

Ak Partili Belediye Meclis üyelerinin de ayrı ayrı masalara oturarak, çocukların dertlerini dinlediği iftar programı sonrası Başkan Uysal, çocuklara çeşitli hediyeler vererek; her biriyle özel olarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2014, 21:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39