En iyi hediyeler” sevgililer günü’ne hazır

LÖSEV 14 Şubat Sevgililer Günü öncesi “ İyilik en güzel hediyedir ” sloganıyla yola çıkarak, hediye arayışında olanlar için Lösemili çocukların anneleri tarafından sevgiyle üretilmiş hediye seçenekleriyle sevgi gününe hazır.

En iyi hediyeler” sevgililer günü’ne hazır

LÖSEV 14 Şubat Sevgililer Günü öncesi “ İyilik en güzel hediyedir ” sloganıyla yola çıkarak, hediye arayışında olanlar için Lösemili çocukların anneleri tarafından sevgiyle üretilmiş hediye seçenekleriyle sevgi gününe hazır.Herkesin aklına gelen “Bu sene ne alayım?” sorusunun bu sene çok renkli bir alternatifi var. Bir LÖSEV kuruluşu olan LSV Dükkân, lösemili çocukların anneleri ve lösemiyi yenmiş gençlerin ürettiği birbirinden renkli ve doğal ürünleri, sevdiklerine alternatif bir hediye vermek isteyen herkesin beğenisine sunuyor. Üstelik bu ürünleri satın almak, lösemili çocukların ve kanser hastalarının tedavilerine de katkıda bulunuyor.İyiliğin lezzete dönüştüğü el emeği kurabiye ve çikolatalar, doğa dostu malzemelerden üretilen iyi şans bebekleri ve güne özel kalpli bebek ve kalp desenli çantalar, sevimli ve eğlenceli tasarımlarla konforu bir arada sunan yumuşacık yastıklar, seramik süsler ve aşıklara özel kupalar bu hediyelerden sadece bir kısmı ..Sizler de bu özel günde sevdiklerinizi LSV Dükkân ürünleri ile karşılayın ve lösemili bir çocuğun gülümsemesine ortak olun.

BİR ÇOCUĞUN HAYATINDAN DAHA DEĞERLİ NE OLABİLİR Kİ

Hediye seçenekleri için http://www.lsvdukkan.com/’u ziyaret ederek internet üzerinden sipariş verebilir, Avm’lerde açılacak stantlarımızı ziyaret edip, bir çocuğumuzun hayallerine siz de dokunabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2015, 11:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48