Erdemir grubundan yeni web sitesi

Kdz. Ereğli İlçesinde Kurulu bulunan Ereğli Demir ve Çelik Fabrikası (ERDEMİR) güncel eğilimler doğrultusunda tüm paydaşlarının bilgiye erişim ihtiyaçlarını dikkate alarak tasarladığı yepyeni web sitesini hayata geçirdi.

Erdemir grubundan yeni web sitesi

Kdz. Ereğli İlçesinde Kurulu bulunan Ereğli Demir ve Çelik Fabrikası (ERDEMİR) güncel eğilimler doğrultusunda tüm paydaşlarının bilgiye erişim ihtiyaçlarını dikkate alarak tasarladığı yepyeni web sitesini hayata geçirdi.

50.yılını kutlayacak olan Erdemir grubu, yeni hayata geçirdiği web sitesi ile Erdemir Grubu ve çatısı altındaki 7 şirket hakkındaki bilgilere erdemirgrubu.com.tr adresinden erişim imkânı sunuyor.

ERDEMİR Kurumsal İletişim müdürlüğünden konu ile ilgili yapılan açıklama şu şekilde;

“2015 yılında 50. yılını kutlamaya hazırlanan Erdemir Grubu, erdemirgrubu.com.tr adresi üzerinden güncel eğilimler doğrultusunda tüm paydaşlarının bilgiye erişim ihtiyaçlarını dikkate alarak tasarladığı yepyeni web sitesini hayata geçirdi. Tasarım ve içerik dizini başta olmak üzere yeni nesil özellikleriyle dikkat çeken erdemirgrubu.com.tr adresli web sitesi, dinamik ön yüzüyle ziyaretçilerine site içinde dolaşımda kolaylık sağlarken, Erdemir Grubu ve çatısı altındaki 7 şirket hakkındaki bilgilere de pratik ve verimli bir şekilde erişim imkânı sunuyor.Ülkemiz için sosyal ve ekonomik alanda yarattığı katma değer ile dünya klasında şirket olma yolunda ilerleyen, çalışanları, müşterileri, tedarikçileri ve hissedarlarıyla birlikte Türkiye’nin küresel demir çelik gücü olan Erdemir Grubu, kurumsal web sitesini tamamen yeniledi. Duyarlı web tasarımı” (Responsive Design) ilkesi ile en gelişmiş yazılım ve donanıma sahip bilişim teknolojilerine uygun olarak hazırlanan erdemirgrubu.com.tr adresli web sitesi, kullanıcıların masa üstü ya da diz üstü bilgisayar dışındaki cihazlardan girişlerinde de aynı deneyimi sunuyor. Bununla birlikte tablet ve telefon gibi internete bağlanan tüm cihazların ekran boyutlarına uygun olarak kendini konumlandırabiliyor. İnternet kullanıcılarının değişen alışkanlıklarını ve beklentilerini lider sanayi kuruluşu olmanın kattığı vizyonla birleştiren Erdemir Grubu’nun yeni kurumsal web sitesinde tüm bölümler arasında geçişlerin kolay olmasına da özellikle dikkat edildi.Kullanıcı dostu ve sade ara yüzüyle site içerisindeki tüm bağlantılara kolayca erişim sağlayan Erdemir Grubu kurumsal web sitesinde, “Dünya Klasında Şirket Olma” vizyonu ve grubun dinamik yapısı da tasarım ve alt yapı unsurlarına yansıtıldı. Tüm alt menülerin sadeleştirildiği yeni web sitesinde ziyaretçiler Erdemir Grubu’yla ilgili kurumsal, yatırımcı ilişkileri ve sürdürülebilirlik gibi temel başlıklardaki bilgilere rahatça erişebiliyor.Sitenin karşılama sayfasında Erdemir Grubu’nun gücü, Ar-Ge ve inovasyon yatırımları, dünyadaki öncü konumu ile sürdürülebilirlik ve insan kaynakları politikalarına dair tüm bilgiler bir bakışta kullanıcılara sunuluyor. Sayfa merkezine konumlanan bağlantılar sayesinde Erdemir Grubu’nun üretim, ürün portföyü ve faaliyet raporu gibi önemli verileriyle birlikte; bu yıl 50. kuruluş yıldönümünü kutlayacak olan grubun görsel içerikle zenginleştirilmiş tarihçesine de yer veriliyor.”

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2015, 14:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48