Ereğli´de balıkçı barınağında yangın

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi balıkçı barınaklarında ki bir barakada yangın çıktı. Çıkan yangında baraka tamamen yanarken tekne sahipleri ise alkollü kişilerin trilyonluk malzemelerini yakmalarından endişe duyduklarını söyledi.

Ereğli´de balıkçı barınağında yangın


Yangın Kdz. Ereğli ilçesi Bozhane Limanı’nda bulunan balıkçı barınaklarında ki bir barakada henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Kısa sürede alev topuna dönen barakada çıkan yangın sonrası balıkçılar itfaiyeyi arayıp yardım istedi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını söndürerek, barakada bulunan boş tüpleri patlama ihtimaline karşın dışarı çıkarttı. Yangın nedeniyle endişe yaşan ve balıkçılık yapan tekne sahipleri balıkçı barınakları ve Bozhane Limanı’nda emniyet tedbirlerinin alınmasını istedi. Balıkçı barınaklarının bulunduğu alana herkesin istediği girip çıktığını ve bölgede alkol aldıklarını anlatan balıkçı Kadir Karakuş, trilyonluk malzemelerinin yakılmasından endişe ettiklerini söyledi.

“EMNİYETTEN ALKOL DENETİMİ İSTİYORUZ”
Karakuş gazetecilere yaptığı açıklamada “ Buraya gelip herkes içki içiyor. Meyhaneyi geçti buralar. Buradaki malzemelerin hepsi trilyonluk malzemeler. Akşam malzemeleri bırakıp, Allah a emanet edip gidiyoruz. Bunlara kimse sahip çıkacak. Adam geçerken bir sigara atsa, bütün mal yandı sabaha kadar. Burada emniyetin yetkililerin tedbir almasını istiyoruz. Alkole karşı sık sık denetlenmesini istiyoruz. Alkol alan adam her şeyi yapar burada. Ekmek teknemiz burada, ağımız da burada. Artık insanların vicdanına bırakıyoruz. Atarsa bir şey yanacak. Gördüğünüz gibi kulübe yandı. Kimin yaptığı belli değil dedi.
İtfaiye ekipleri yangını tamamen söndürdükten sonra olay yerinden ayrılırken, polis ekipleri yangınla ilgili olarak soruşturma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2016, 19:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48