Ereğli´de intihar, şaka gerçek oldu

Ereğli´de yakınlarına zaman zaman telefon açıp intihar edeceği yönünde şaka yapan yaşlı adam, kendisini fındık bahçesinde bir ağaca asarak intihar etti.

Ereğli´de intihar, şaka gerçek oldu
İHA-Ereğli´de yakınlarına zaman zaman telefon açıp intihar edeceği yönünde şaka yapan yaşlı adam, kendisini fındık bahçesinde bir ağaca asarak intihar etti.
Olay, Sücüllü köyünde meydana geldi. İddiaya göre, 67 yaşındaki İsmail A., çocuklarına ve köydeki arkadaşlarına yaklaşık 2 yıl boyunca birçok defa telefon açıp, kendisini asmaya gittiğini söyleyerek şaka yaptı. Her seferinde eve dönen İsmail A., önceki gün gece saatlerinde yine çocuklarına ve köy muhtarına telefon açıp intihar edeceğini söyledi. Çocuklarına ve köy muhtarına ısrar etmelerine rağmen yerini söylemeyen İsmail A. gece eve dönmeyince sabah saatlerinde aranmaya başlandı. Yakınları İsmail A.’yı bir fındık bahçesinde ağaca asılı halde buldu. İsmail A.’nın psikolojik sorunları olduğu iddia edildi. Cenazesi fındık bahçesinde alınan İsmail A., Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırıldı. Burada otopsisi yapılan İsmail A. daha sonra köyünde düzenlenen cenazenin ardından aile mezarlığına defnedildi.
Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.
Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2015, 07:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER