Ereğli´de kırmacı plajına yol talebi

Kdz Ereğli´de Kırmacı Mahallesi mevkisine belediye tarafından yeni yapılan plaj yolunda zor anlar yaşayan sürücüler yolun bir an önce yapılmasını istedi.

Ereğli´de kırmacı  plajına yol talebi
gundemeregli.com
-Kdz Ereğli´de Kırmacı Mahallesi mevkisine belediye tarafından yeni yapılan plaj yolunda zor anlar yaşayan sürücüler yolun bir an önce yapılmasını istedi.
Kdz. Ereğli Belediyesi’nin yapım çalışmalarına bir süre önce başladığı Kırmacı Mahallesi mevkisindeki plaja vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Özellikle hafta sonları tıklım tıklım dolan plaj, hafta içinde de ilgi görüyor. Anayola uzak olması nedeniyle plaja araçları ile gelen vatandaşlar yolun bozuk olması nedeniyle büyük sıkıntı yaşıyor. Yolun aşırı eğimli ve bozuk olması nedeniyle geri dönüşlerde araçlarıyla adeta off road yapan sürücüler Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’dan betonlama çalışmasını talep etti. Yeni plajı eksiklerine rağmen beğendiklerini dile getiren vatandaşlar, geri dönerken yaşadıkları sıkıntı nedeniyle geldiklerine pişman olduklarını söyledi.
Otomobillerin bozuk yol nedeniyle ana yola çıkmakta sıkıntı yaşaması nedeniyle aileler yanlarında getirdikleri plaj malzemeleri ile birlikte yaklaşık 1 kilometrelik yolu yürüyerek çıkmak zorunda kalıyor. Ailesi ile plaja gelen bir sürücü kamyoneti plajda yolundan geri çıkamayınca kasasına taş doldurdu. Kasasındaki taşlara rağmen plaj yolundan geri çıkmak zorunda kalan sürücü, belediye yetkililerinden yol üzerinde çalışma yapmasını istedi. Kırmacı Mahallesi´nde ki yeni plaja şehir dışından da gelenlerin olduğu görüldü.
Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2014, 10:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48