Evsiz adam açlıktan fenalaştı

Edirne’nin Keşan ilçesinde sokaklarda yaşayan evsiz şahıs, parkta sıcak havada açlık ve susuzluk nedeniyle baygınlık geçirdi.

Evsiz adam açlıktan fenalaştı
İHA-Edirne’nin Keşan ilçesinde sokaklarda yaşayan evsiz şahıs, parkta sıcak havada açlık ve susuzluk nedeniyle baygınlık geçirdi. Bankta bir kişinin yattığını görerek kontrol amacıyla yanına giden zabıta, şahsın fenalaştığını görünce sağlık ekiplerini çağırdı. 
Edinilen bilgiye göre, Büyük Cami Mahallesi’nde bulunan Atatürk Parkı’nda rutin denetim yapan zabıta ekibi, parktaki bankta bir kişinin yattığını görerek kontrol amacıyla yanına gitti. Sıcak havanın da etkisiyle açlık ve susuzluktan fenalaştığı anlaşılan adam, çağrılan ambulansla Keşan Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Şahsın üzerinden çıkan kimlikte Zonguldak’ın Devrek ilçesi nüfusuna kayıtlı Aytekin Verimoğlu (37) olduğu tespit edildi. Bir süredir Keşan’da olduğu belirtilen Verimoğlu’nun sokaklarda yaşadığı ve verilen yardımlarla karnını doyurduğu öğrenildi. Aytekin Verimoğlu hastanede tedavi altına alınırken, konuyla ilgili Keşan Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’ne de bilgi verildi. Müdürlükten gelecek yetkililerin Verimoğlu’nu tedavisinin ardından barınma evine yerleştirecekleri bildirildi.
Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2015, 14:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48