FİNAL BUGÜN AÇIKLANACAK

FİNAL BUGÜN AÇIKLANACAK
gundemeregli.com-Kdz  Ereğli  belediyesince bu yıl 20.’si düzenlenen Uluslar arası Sevgi Barış Dostluk Kültür ve Sanat Fetivali’nin ACE of M.I.C.E adıyla düzenlenen ve miting, kongre ve toplantıların değerlendirildiği ödül töreninde Türkiye genelindeki en iyi üç festival arasına girdiği bildirildi.
Kdz. Ereğli Belediyesi tarafından bu yıl 20.’si düzenlenen Uluslar arası Sevgi Barış Dostluk Kültür ve Sanat Fetivali’nin ACE of M.I.C.E. adıyla düzenlenen ve miting, kongre ve toplantıların değerlendirildiği ödül töreninde finale kaldığı bildirildi. Kdz. Ereğli Belediyesi tarafından yapılan açıklamada ‘Aslar Sahneye Çıkıyor’ sloganıyla gerçekleştirilecek Kongre, Toplantı ve Etkinlik alanında Türkiye’nin ilk ve tek organizasyonu olan ACE of M.I.C.E Ödüllerinde Kdz.Ereğli Uluslararası Sevgi Barış Dostluk Kültür ve Sanat Festivali’nin Türkiye’nin en iyi festivali alanında ilk üç festival ile finale kaldığı belirtildi. Açıklamada
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık ile eşi Neriman Posbıyık’ın 22 Ekim 2013 Salı günü Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek ödül töreni gecesine katılacakları ifade edildi.
Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2013, 09:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48