Gülüç´te İsmail Yılmaz Dönemi

Ak parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığı yaptığı yazılı açıklama ile teşkilatlanma çalışmalarına hız verdiğini bildirdi.

Gülüç´te İsmail Yılmaz Dönemi

Ak parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığı yaptığı yazılı açıklama ile teşkilatlanma çalışmalarına hız verdiğini bildirdi. Gülüç’te yeniden yapılanmaya gidildiği belirtilen Açıklama şu şekilde ;”Kdz. Ereğli İlçemize bağlı Gülüç Belde Başkanlığını başarılı bir şekilde yürüten Belde Başkanımız Hasan Polat, 30 Mart 2014 tarihinde gerçekleşen Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Belde Belediye Meclis Üyeliğine seçilmesinin ardından artan görev ve sorumlukları dolayısı ile Belde Başkanlığı görevinden affını istemesi üzerine Gülüç Belde Teşkilatında yeniden bir yapılanmaya gidilmiştir.

İlçe Başkanlığımıza bağlı Gülüç Belde teşkilatımızla ve üyelerimiz ve teşkilatımızın her kademesi ile yapmış olduğumuz istişareler sonucunda 30 Mart 2014 tarihinde gerçekleşen Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Gülüç Belde Belediye Başkan adayımız Sayın İsmail Yılmazın belde başkanlığında yenilenen ve dahada güçlenen bir yönetim kurulu oluşması kararına varılmıştır.İlçe Yönetim Kurulu Kararı ve İl Yönetim Kurulumuzun onayı ile Gülüç Belde Başkanlığımıza İsmail Yılmaz atanmış olup; İsmail Yılmaz başkanlığındaki yeni yönetim kurulu üyeleri ekte sunulan tablodaki isimlerden oluştuğunu kamuoyunun bilgisine sunarız.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığı olarak yeni atanan belde başkan ve yönetim kurulu üyelerimize hayırlı olmasını diliyor, daha güçlü bir Gülüç için çalışmalarında başarılar dileriz.

YENİ YÖNETİM ŞU İSİMLER OLUŞTU

Belde Başkanı İsmail Yılmaz,Belde Yönetim Kurulu Üyeleri ;Ali Çekiç, Cengiz Demirkol, Cevat Dilber, Cevdet Ekici, Fahri Çakır, Hasan Polat, Muzaffer Kahya, Muzaffer Baykurt, Rafet Çetin, Remzi Uğur, Sadettin Arslan, Satılmış Kutucu, Şükrü Arslan, Tamer Aydın, Nizanettin Dandem, Ali Fuat Demirbaş, Yakup Ersoy, İsmail Karaman, Arif Turan,Hasan Ertaş,Ali Baykurt,Mehmet Kuş,İsa yılmaz,Sinan Eryürek,Kerem Mazlum,Ayla Akyürek,

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2016, 09:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48