Havaalanı için toplandılar

MÜSİAD Zonguldak Şubesinde Zonguldak Havaalanının yurt içi seferlere açılmasıyla ilgili toplantı düzenlendi.

Havaalanı için toplandılar

MÜSİAD Zonguldak Şubesinde Zonguldak Havaalanının yurt içi seferlere açılmasıyla ilgili toplantı düzenlendi. Zonguldak Özel Sivil Havacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ZONHAV) Müdürü Hasan Özşahin’in da katıldığı toplantıda önümüzdeki günlerde yapılabilecek çalışmalar ele alındı.

MÜSİAD Zonguldak Şubesi Başkanı Salih Yılmaz ve yönetim kurulu, Zonguldak Havaalanı sorununu ele aldı. ZONHAV Müdürü Hasan Özşahin’den havaalanının durumu ve gelişmeler hakkında bilgiler alan MÜSİAD Zonguldak Şubesi Başkanı Yılmaz, “MÜSİAD olarak Zonguldak’ın sorunlarıyla ilgileniyor, çözüm getirmeye çalışıyoruz. Özellikle vatandaşımızın talep ettiği Zonguldak Havaalanından yurt içi seferlerinin başlaması konusunda bizlerin de girişimde bulunmamız için konunun son aşamasını öğrenmek ve istişarede bulunmak için ZONHAV Müdürümüz Hasan Bey’i davet ettik. Kendisi bizlere süreci anlatıp Zonguldak, Bartın ve Karabük olarak bölgenin talebinin olduğunu ifade etti. Bartın ve Karabük MÜSİAD Başkanlarımızla da görüştük. Önümüzdeki süreçte gereğini yerine getireceğiz” dedi.

MÜSİAD’ın ilgisinden dolayı teşekkür eden ZONHAV Müdürü Hasan Özşahin, yıllardan beri Zonguldak Havaalanının yurt içi ve yurt dışı seferlerinin yapılmasıyla ilgili mücadele verdiğini hatırlatarak, “Sivil Toplum Kuruluşlarının havaalanımızın yurt içi seferlere açılmasında büyük rolü olacak. Bu anlamda MÜSİAD Zonguldak Şubesinin ilgisi bizim için çok önemli. Hep birlikte el ele verirsek Zonguldak Havaalanının yurt içi seferlere açılmasıyla ilgili bütün engelleri kaldırırız. Bu anlamda ilgilerinden dolayı MÜSİAD Zonguldak Şubesi Başkanı Salih Yılmaz, yönetim kurulu ve üyelere teşekkür ederim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2015, 13:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48