Ikram çeşmesi hizmete girdi..

Ikram çeşmesi hizmete girdi..

Ikram çeşmesi hizmete girdi..

Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın talimatıyla, sosyal ve kültürel etkinlikler ile özel gün ve gecelerde kullanılacak ‘İkram Çeşmesi’, Bilim Şenliği etkinlikleriyle hizmete alındı. Kdz. Ereğli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, sosyal ve kültürel etkinlikler ile özel gün ve gecelerde kullanmak üzere, ‘İkram Çeşmesi’ uygulaması başlattı.

İLK ÇORBALAR UYSAL’DAN..

Seyyar olarak taşınan ve 4 ayrı musluktan hazır sıcak çorba ikramının yapılabildiği ‘İkram Çeşmesi’, Bilim Şenliği etkinlikleriyle faaliyete alındı.Başkan Uysal, şenliklere katılan vatandaşlara, çorbadan tattık dan sonra ikramda bulundu.Sosyal ve Kültürel Belediyecilik anlayışına yenilikler katmaya devam edeceklerini belirten Başkan Uysal, “Bu çeşmenin musluğundan sıcacık hazır çorba akacak.Düzenleyeceğimiz etkinliklerde, özel gün ve gecelerde, vatandaşlarımıza sıcak çorba ikramında bulunacağız. Daha önce söz verdiğimiz Üniversite öğrencilerimize de belli programlar düzenleyerek sıcak çorba ikram edeceğiz. Bu alandaki yeniliklerimiz sürecek” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2016, 12:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşe morcu
Ayşe morcu - 6 yıl Önce

ögrenci için yaşlılar içinde iyi bi fikir bende kendimce katkıda bulunmak isterim kendi yaptıgım tarhanadan vermek isterim o çeşmeden herkesin i

SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48