İLK GÖSTERİM AŞK TESADÜFLERİ SEVER

İLK GÖSTERİM AŞK TESADÜFLERİ SEVER

gundemeregli.com-Kdz.Ereğli Belediyesi tarafından Amfi Tiyatroda 28 Ağustos Çarşamba günü saat 21.00’de Sinema günleri etkinliği kapsamında yurtiçi ve yurtdışında birçok ödül alan ‘ Aşk Tesadüfleri Sever’ isimli film gösterilecek.

İLK GÖSTERİM AŞK TESADÜFLERİ SEVER

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Ereğli Belediyesi’nin amfi tiyatroda “Sinema Günleri” gerçekleştireceğini ifade etti.

Sinema Günleri’nin Kültür Bakanlığı onaylı ve ulusal ve uluslar arası alanda birçok ödül alan ‘Aşk tesadüfleri sever” filmiyle başlayacağını söyledi.

Başrollerine Mehmet Günsür, Belçim Bilgin, Altan Erkekli gibi ünlü isimlerin oynadığı film vizyona girdiği yıllarda büyük beğeni kazanmıştı.

Film günleri Amfi Tiyatro’da 28 Ağustos Çarşamba günü saat 21.00’de başlayacak.

“ ESKİDEN AÇIKHAVA SİNEMALARI VARDI”

Vatandaşların yaz akşamlarına evlerinde geçirmeleri yerine komşularıyla sinema keyfi yaşamalarını amaçladıklarını kaydeden Belediye Başkanı Halil Posbıyık “Bir zamanlar evlerde televizyon yoktu ve insanlar yaz akşamları eğlencesi olarak açık hava sinemalarına giderlerdi. Günümüzde nostalji olarak görünen açık hava sinema keyfini Ereğli’de yaşatmaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımız hem yaz akşamlarını evlerinde geçirmemiş olacaklar hem de komşuluk bilinci gelişecek. Tüm halkımızı etkinliklerimize bekliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2013, 14:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48