İntihar ihbarında bulunan genç kadından, yardıma gelen ekiplere tepki

Ereğli´de, bileklerini kesip intihar ettiğini ihbar eden genç kadın, yardım için evine gelen sağlık görevlileri ile polise tepki gösterdi.

İntihar ihbarında bulunan genç kadından, yardıma gelen ekiplere tepki
 Ereğli´ de, bileklerini kesip intihar ettiğini ihbar eden genç kadın, yardım için evine gelen sağlık görevlileri ile polise tepki gösterdi. 
Olay Uzunmehmet Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, 18 yaşındaki S.A. sabah eşi işe gidince 112’yi arayarak bileklerini kestiğini söyleyip yardım istedi. Gelen ihbar üzerine genç kadının yaşadığı eve polislerle birlikte gelen sağlık görevlileri, beklemedikleri bir tepkiye karşılaştı. 112 ve polis ekiplerine kapıyı açmayan S.A., komşularının ısrarı üzerine kapıyı açtı. Polis ve sağlık görevlilerinin evine girmesine izin vermeyen S.A., Bunlar evime giriyor. Ben eşimi işe gönderdim. Kahvaltı yapıyorum. Kursa gideceğim şimdi dedi. Kendisinden kimliğini isteyen polisleri içeri almayıp kapıyı kapatmaya çalışan genç kadın, Başım belaya girecek. Ben bir şey yapmadım. Biraz sinirlendim. Sağlık ekiplerini aradım diyerek tepkisini sürdürdü. S.A. komşularının ısrarı üzerine polise kimliğini vermeyi kabul etti.
Polis ve 112 sağlık görevlileri rapor tutup olay yerinden ayrıldı.
Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2015, 14:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48