İş yeri sahibi, yangını büyütüyorsunuz diye itfaiyeciyle tartıştı

Çaycuma´da faaliyet gösteren bir iş yerinde yangın çıktı. Çıkan yangın sonrası iş yeri sahibi yangını söndürmek isteyen itfaiyeciyle tartıştı.

İş yeri sahibi, yangını büyütüyorsunuz diye itfaiyeciyle tartıştı
Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde faaliyet gösteren bir iş yerinde yangın çıktı. Çıkan yangın sonrası iş yeri sahibi yangını söndürmek isteyen itfaiyeciyle tartıştı. 


Edinilen bilgiye göre, olay Çaycuma kent merkezinde meydana geldi. A.P.’ye ait bir iş yerinde saat 11.30 sıralarında yangın çıktı. Yangının çıkış sebebinin elektrik kontağından olduğu iddia edildi. İş yerinde çıkan yangını ilk önce iş yeri sahibi kendi imkanlarınca söndürmeye çalıştı. Daha sonra itfaiyeye haber verdi. Ardından polis ekipleri de olay bölgesine geldi. Yangın yerine gelen itfaiye ekipleri kısa sürede yangını söndürdü. Soğutma çalışmalarının yapıldığı sırada iş yeri sahibi A.P. itfaiye ekiplerinden bir itfaiye erine, “Burada bir şey mi var? Ufak bir yangını bu kadar büyütüyorsunuz” diye tepki gösterdi.

İtfaiye eri de işyeri sahibine “Senin burayla bir sıkıntın mı var? Ben burada iş yaparken senin buraya girmen yasak, buranın sahibi şu anda benim, ben burada gerekli işlemimi yapacağım, senin raporunu tutacağım” dedi. Yine işyeri sahibi itfaiye erine, “Ben seni buraya çağırmadım ki, ben kendim söndürmüştüm zaten” diye cevap verdi. 

Kısa süreli tartışmadan sonra itfaiye ekipleri iş yerinde çalışmalarını bitirdikten sonra olay yerinden ayrıldı. Çıkan yangınla ilgili soruşturma sürüyor.
Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2014, 11:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48