Kız arkadaşıyla tatil planı 30 bin lirasından etti

M.S. isimli genç, tatile gitmek için kız arkadaşı S.Ö. ile buluştu. Evine gidip bavulunu alacağını söyleyen S.Ö. ise erkek arkadaşından üzerindeki parayı istedi.

Kız arkadaşıyla tatil planı 30 bin lirasından etti
Zonguldak’ta M.S. isimli genç, tatile gitmek için kız arkadaşı S.Ö. ile buluştu. Evine gidip bavulunu alacağını söyleyen S.Ö. ise erkek arkadaşından üzerindeki parayı istedi. Üzerindeki 30 bin lirayı veren talihsiz genç, kız arkadaşı bir daha geri dönmeyince jandarmanın yolunu tuttu. 

Edinilen bilgiye göre olay, Zonguldak’ın Devrek ilçesine bağlı Çaydeğirmeni beldesinde meydana geldi. Sabah saatlerinde jandarma karakoluna giden M.S., dolandırıldığını söyleyerek şikayetçi oldu. M.S., jandarmaya verdiği ifadesinde S.Ö. isimli kız arkadaşı ile tatile gitmek amacıyla buluştukları Devrek ilçesinden Çaydeğirmeni beldesine geldiklerini söyledi.

İddialara göre S.Ö., bavulunu almak üzere evine gideceğini söyleyerek M.S.’nin üzerindeki parayı kendisine vermesini istedi. Bunun üzerine M.S. de kendi isteği ile üzerinde bulunan 30 bin TL’yi kız arkadaşı S.Ö.’ye verdi.

Ardından M.S.’nin yanından ayrılan S.Ö. ise bir daha geri dönmedi. M.S., ifadesinde kız arkadaşı geri gelmeyince dolandırıldığını anladığını söyledi. Cumhuriyet savcısının talimatı üzerine jandarma kimlik tespiti yaptı. S.Ö. ise jandarma tarafından aranıyor.
Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2015, 16:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48