Kumdan kale yapıp FETÖ liderinin maketini astılar

Kumdan kale yapıp FETÖ liderinin maketini astılar

Kumdan kale yapıp FETÖ liderinin maketini astılar
Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde plaja giden vatandaşlar kumdan yaptıkları kalede Fethullah Gülen’in maketini darağacında astı.
15 Temmuz 2016 Cuma akşamı FETÖ/PDY terör örgütü mensuplarınca darbe girişiminde bulunulmasına tepkiler devam ediyor. Kdz. Ereğli ilçesinde haftasonunu ailesi ile birlikte plajda geçiren vatandaşlar ise tepkilerini farklı şekilde gösterdi.
Kdz. Ereğlili Semih Aldırmaz ailesi ile birlikte gittiği plajda kumdan büyük bir kale yapıp, üzerine de darağacı kurdu. Aldırmaz darbe teşebbüsüne tepki göstermek amacıyla kalenin tepesine kurduğu darağacında Fethullah Gülen’in maketini astı. Aldırmaz, kalenin yanında büyük bir Türk Bayrağı asıp dalgalandırdı. Aldırmaz, “Bu ülkenin bölünmez bütünlüğünü kimse bozamaz. Bozmak isteyenlerin sonu da inşallah böyle idam sehpasında olacaktır. Birlik, beraberlik, vatan ve millet. Her zaman devletimizin ve milletimizin arkasındayız. Allah günahlarımız varsa affetsin. Bu yaşanan olaylardan sonra bu ülkenin birliğini ve beraberliğini hiç bir dış gücün yıkamayacağını Türk milleti gösterdi. Bizde zerre kadarda olsa bir parçasıyız. Ama unutulmasın; zerreler büyüyünce deniz gibi olur” dedi.
Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2016, 16:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48