Kutlu doğum, kutlu olsun

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin Kutlu doğum haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.

Kutlu doğum, kutlu olsun

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin Kutlu doğum haftası dolayısıyla mesaj yayımladı. Başkan Tekin yayımladığı mesajında şu görüşlere yer verdi;

“Bu hafta, özünde güzel ahlak, doğruluk ve sevgi olan, bütün insanların mutluluğunu esas alan İslam dinimizin, evrensel ve çağlar üstü mesajını bize ulaştıran, insanların en hayırlısı, hakikatin sadık emanetçisi, yaşantısı ile bütün insanlık için örnek olmuş Allah´ın elçisi Peygamberimiz Hz. Muhammed´in doğumunu idrak ediyoruz. Peygamberimiz, hayatı boyunca rahmet, sevgi, hoşgörü ve adalet gibi tüm erdemli değerleri kişiliğinde toplamış ve insanlara nakşetmiştir.Tüm insanlığa rahmet olarak gönderilen Peygamberimiz Hz. Muhammed, üstün şahsiyeti ve ahlakı ile bütün insanlığa örnek olmuştur.
İnsanlığın huzur içinde yaşayabileceği bir dünya için temel insani değerleri ortaya koyan yüce Peygamberin doğumu tüm insanlık için karanlıktan bir kurtuluş ışığıdır. Bu duygu ve düşüncelerle, başta hemşehrilerimiz olmak üzere milletimizin ve İslam dünyasının Kutlu Doğum Haftası’nı kutluyor, tüm insanlık için barış, sevgi, kardeşlik ve huzurlu bir gelecek için fırsat olarak değerlendirilmesini diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2015, 14:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48