Lösemili çocuklarla ilgili yaptığınız haberleri görünce çok seviniyorum

Her mesleğin zor yanları vardır ama bir meslek vardır ki günlük koşuşturma arasında hayatın akışını fark etmemizi sağlar.

Lösemili çocuklarla ilgili yaptığınız haberleri görünce çok seviniyorum
LÖSEV  10 Ocak çalışan gazeteciler günü´nü kutladı.LÖSEV mesajında şunları ifade etti;
Her mesleğin zor yanları vardır ama bir meslek vardır ki günlük koşuşturma arasında hayatın akışını fark etmemizi sağlar. Mesai kavramı tanımaksızın toplumun gözü kulağı olan, gerçeklerin peşinden yılmadan koşar.Bir fotoğraf karesi için saatlerce en doğru anı bekleyen; bir satır haberle birçok hayata umut olabileceği gerçeğini unutmadan çalışan değerli basın mensupları ve basın gönüllülerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten dileklerimizle kutlarız.Kanser ve lösemi gibi en büyük bütçeleri bile sarsan mücadelemizde her zaman yanımızda durduğunuz, kurulduğumuzdan bu yana binlerce lösemili çocuğumuzu hayata bağlarken bizi yalnız bırakmadığınız ve çocuklarımızın sesi olduğunuz için siz değerli basın mensuplarımıza teşekkür ederiz.

Çocuklarımızın kalplerinden geçen mesajları şöyle;

Eray 0. (8): “ Televizyonda lösemili çocuklarla ilgili yaptığınız haberleri görünce çok seviniyorum. Fotoğraflarımızın çıktığı gazete haberlerini kesip arkadaşlarıma gösteriyorum. Tanınmak çok güzel. İyi ki yanımızdasınız.”

SUDE S. (8): “ Kendimizi korumak için maske taktığımızı insanlara hatırlattığınız için teşekkür ederim. Büyüyünce bende gazeteci olacağım.”

ABDULLAH ENES K. (9): “Daha çok kardeşimin sağlığına kavuşacağı için en çok Onkoloji kentimizle ilgili haberleri seviyorum.”

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2016, 09:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48