Mahalleli tedirginlik içinde

Zonguldak´ın Ereğli ilçesindeki bir köprüde oluşan çukur nedeniyle tedirginlik yaşayan mahalleli duruma önlem alınmasını istedi.

Mahalleli tedirginlik içinde
Zonguldakın Ereğli ilçesindeki bir köprüde oluşan çukur nedeniyle tedirginlik yaşayan mahalleli duruma önlem alınmasını istedi.
Kepez Mahallesi Solak Köyü Yolayrımı mevkisindeki köprü üzerinde öğlen saatlerinde meydana gelen çökme nedeniyle çukur açıldı. Mahalle sakinleri çukurun etrafında sebze kasaları koyup etrafında güvenlik şeridi çekerek araçların ve yayaların içerisine düşmemesi için önlem aldı. Köprü üzerindeki asfaltın altının boş olması daha büyük bir çökme tehlikesini doğururken, mahalle sakinleri yetkililerden önlem alınmasını istedi. 
Kepez Mahallesi sakinlerinden Satılmış Sevim, “Buradan insanlar geçiyor. Allah muhafaza buraya bir araba düşse, buradan kamyon ve TIRlar geçiyor. Burası işlek bir yer. Bir zaman geldiler burasının kazılıp yükseleceği söylendi. Şu anda hiç bir şey yok dedi.
Ereğli Belediyesi ekipleri köprü üzerinde çökmenin meydana geldiği bölgeye gelerek yaptıkları incelemenin ardından yolun büyük kısmını trafiğe kapattı. Ereğli Belediyesi’nin çöken yolda çalışma başlatacağı ifade edildi.
Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2016, 06:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48